آغاز لیگ برتر تکواندو کشور؛ شهرداری بندرعباس با اقتدار صدرنشین شد

هفته اول و دوم لیگ برتر تکواندو کشور در حالی روز گذشته در خانه تکواندو به پایان رسید که تیم شهرداری بندرعباس با دو پیروزی مقتدرانه در صدر جدول تکیه زد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس،دهمین دوره لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور(جام خلیج فارس) از روز گذشته کار خود را آغاز کرد که نماینده استان هرمزگان در این رقابت ها با دو پیروزی برابر تیم های گارفج جم و مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه توانست با شش امتیاز صدرنشین این رقابت ها لقب بگیرد.

در دیدار ابتدایی تیم شهرداری بندرعباس موفق شد با نتیجه ۶بر ۲ از سد نایب قهرمان فصل گذشته این مسابقات که هادی ساعی را در پست مدیرفنی خود می دید، عبور کند. در این دیدار محمد امامی،حمیدرضا بیات،سعید امیری،فرهاد سلیمی،میلاد عباسی و رضا نادریان به پیروزی دست یافتند و علی مروی مقدم مغلبو حریف نامدار خود مهران عسگری شد.همچنین بنا به صلاحدید کادرفنی تیم شهرداری بندرعباس جلال خدامی در دیدار پایانی به روی شیابجانگ نرفت تا در پایان نماینده استان هرمزگان به پیروزی مقتدرانه ای دست یابد.

همچنین در دیدار هفته دوم شهرداری بندرعباس به مصاف مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه رفت و در پایان با نتیجه ۷ بر یک به پیروزی دست یافت.در این دیدار محمد امامی،حمیدرضا بیات،بهنام اسبقی،علی مروی مقدم،فرهاد سلیمی و سعید امیری(به دلیل عدم حضور حریفش) به پیروزی دست یافتند و میلاد عباسیان مغلوب حریف خود شد.

نتایج کامل انفرادی تیم شهرداری بندرعباس به شرح زیر می باشد:

*شهرداری بندرعباس ۶-۲ گاز فجرجم

علی مروی مقدم ۹-۷ مهران عسگری

حمیدرضا بیات ۷-۲ محمد علی مومنی

سعید امیری ۸-۷ هادی مستعان

فرهاد سلیمی ۵-۴ حسن آقازاده

میلاد عباسی ۴-۳ داوود سلطانی

محمد امامی ۱۰-۵ میثم قهرمانلو

رضا نادریان ۳-۵ نوید سجادی

*شهرداری بندرعباس ۷-۱ مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه

محمد امامی ۴-۱ حسین عبادی

حمدیرضا بیات ۹-۴ مجید فتاحی

بهنام اسبقی ۷-۳ شاهین فراهانی

علی مروی مقدم ۶-۵ معین نجفیان

میلاد عباسیان ۴-۵ محمد خمسه

فرهاد سلیمی ۱۲-۴ میثم مأفی

نتایج کامل هفته نخست لیگ برتر تکواندو:

* مس کرمان ۴ – ملی حفاری ۴

* راه و ترابری زنجان ۵  – مناطق نفت خیز جنوب ۳

* جوانه یک  – دانشگاه آزاد  ۷

* شهرداری بندرعباس  ۶ – گاز فجر جم ۲

نتایج  کامل هفته دوم لیگ برتر تکواندو:

* مس کرمان  ۲ – قوامین ناجا ۶

* راه و ترابری زنجان ۲  – گاز فجر جم ۵

* جوانه  یک  – شهرداری بندرعباس ۷

* مناطق نفت خیز جنوب یک  – ملی حفاری ۷