مدیرفنی تیم تکواندو شهرداری بندرعباس: مطابق پیش بینی هایمان نتیجه گرفتیم/امیدوار به رفتن بر روی سکو هستیم

مدیرفنی تیم تکواندو شهرداری بندرعباس گفت: به اهداف از پیش تعیین شده خود دست یافتیم و امیدوارم در هفته های آتی بتوانیم این مسیر را ادامه دهیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس،فریبرز دانش اظهار کرد: هفته های ابتدایی لیگ برتر تکواندو به دلیل عدم آمادگی کامل بازیکنان نمی توان انتظار رقابت هایی با کیفیت بالا داشت که این موضوع مشهود بود.

وی افزود: تیم شهرداری در فصل جاری با جذب نفرات مطرح در کنا جوانان جویای نام سعی در قرار گرفتن بر روی یکی از سکوهای قهرمانی دارد و با این انگیزه و تفکر وارد مسابقات شده ایم.

مدیرفنی تیم تکواندو شهرداری بندرعباس با مثبت ارزیابی کردن عملکرد بازیکنان این تیم در هفته نخست لیگ برتر تکواندو خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته بازیکنان تمرینات خوبی را در بندرعباس و تهران پشت سرگذاشتند و طبق پیش بینی های صورت گرفته توانستیم با اقتدار حریفانمان را از پیش رو برداریم.

دانش در پایان با بیان اینکه تیم دانشگاه آزاد مهمترین رقیب این فصل از مسابقات برای تشهرداری بندرعباس می باشد،اضافه کرد:پنج سال حضور در لیگ برتر تکواندو تجربه خوبی را برای باشگاه به وجود آورده که امیدوارم با استفاده از این تجراب گرانبها بتوانیم در پایان فصل جشن قهرمانی را بگیریم.