شهردارى بندرعباس لیگ برتر ووشو کشور را با اقتدار آغاز کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، فصل جدید رقابت های لیگ برتر ووشو باشگاههای کشور در بخش مردان از روز پنجشنبه مورخ ٩۴/٩/١٢ در مجموعه ورزشى آزادى تهران آغاز شد و شهردارى بندرعباس با اقتدار از سد همنام اردبیلى خود گذشت.

در هفته دوم این مسابقات عصر روز پنجشنبه تیم شهرداری با نتیجه خیره کننده ١٢ بر صفر دیگر همنام اردبیلی خود را با شکست بدرقه کرد.  تیم شهرداری بندرعباس در هفته نخست این مسابقات با قرعه استراحت روبرو شده بود.

در فصل جدید لیگ برتر ووشو باشگاههای کشور ١٠ تیم حضور دارند که تیم شهرداری بندرعباس در گروه دوم که به گروه مرگ نامگذاری شده است با تیم های پارس جنوبی بوشهر ، پاس قوامین تهران، شهردارى اردبیل و کمیته شینگ یی چوان همگروه شده است .

در گروه نخست این پیکارها تیم های شهرداری ملارد، هیئت سیستان و بلوچستان، دانشگاه آزاد، رنگ فیروزه شیراز و شهردارى ملایر رقابت خواهند کرد. این مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار میشود که در پایان دو تیم برتر هر گروه ، راهی مرحله نیمه نهایی می شوند. لازم بذکر است در هفته سوم و چهارم این رقابتها که در تاریخ ٩۴/١٠/١٠ برگزار میشود شهردارى بندرعباس میبایست به مصاف پارس جنوبى قهرمان فصل گذشته و عمران اریکه شینگ ئى چوان برود.