نیروی زمینی یک-شهرداری بندرعباس ۲؛انتقام نارنجی پوشان در تهران

WP_20151207_005 (1)

تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در یک دیدار حساس توانست از سد میزبانش نیروی زمینی تهران عبور کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، از سری مسابقات هفته دهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم شهرداری بندرعباس موفق شد در تهران از سد نیروی زمینی عبور کرده و گامی بلند برای صعود به مرحله دوم بردارد.

در این دیدار برای شهرداری بندرعباس ابراهیم شیخی نسب، ابراهیم ابرقویی، علی جهانیان، حمید صفری، اسماعیل قروی، مهدی پیکانی، رضا بلویند، رضا مردانی، مهرداد نوری نوری، محمد اسفندیاری و فرهاد خیرخواه به میدان رفتند و در نیمه دوم امیر ابراهیم بیگی، رسول بریچی و اکبر گنجی راهی زمین شدند.

در این دیدار ابتدا فرهاد خیرخواه بر روی توپ برگشتی که حاصل تلاش محمد اسنفدیاری و مهدی پیکانی بود در دقیقه ۴۳ موفق شد از روی تیزهوشی گل نخست را به ثمر برساند تا نیمه نخست با تک گل شهرداری بندرعباس به پایان برسد اما در نیمه دوم با آسیب دیدگی ابراهیم ابرقویی کار برای سفید پوشان سخت شده بود سرانجام در دقیقه ۸۰ سهیل هزارجریبی از روی ارسال کرنر با ضربه سر تک گل نیروی زمینی را به ثمر برساند تا پس از هشت بازی قفل دروازه ابراهیم شیخی نسب که تا پیش از این با درخشش مانع از گل زدن مهاجمین نیروی زمینی شده بود، باز شود.

اما پس از این گل با دستور حمید کللی فرد بر فشار تیم شهرداری بندرعباس افزود شد که بی دقتی بازیکنان شهرداری مانع از باز شدن دروازه نیروی زمینی شد تا اینکه در دقیقه ۸۸ بر روی ارسال مهرداد نوری، حمید کوتی با دفع اشتباه توپ موقعیت مناسبی برای فرهاد خیرخواه فراهم کرد تا این بازیکن هفتمین گل فصل خود را به ثمر رسانده و سه امتیاز شیرین به حساب شهرداری بندرعباس واریز نماید.

با این پیروزی تیم شهرداری بندرعباس ۲۰ امتیازی شده و همچنین در رتبه دوم باقی ماند و نیروی زمینی با ۱۷ امتیاز به جایگاه چهارم جدول رده بنید سقوط کرد.

سایر نتایج گروه اول مسابقات لیگ دسته دوم به شرح زیر است:

کارون اهواز صفر-بعثت کرمانشاه دو

پرسپولیس گناوه صفر-ملی پوشان تبریز یک

برق شیراز صفر-اکسین البرز صفر

هشتگرد صفر-شهرداری کاشان یک