جشن های هفته وحدت در شهر بندرعباس برگزار می شود

همزمان با فرخنده زاد روز پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و آغاز هفته وحدت آئین های شادمانه در محلات و مناطق سه گانه شهر بندرعباس برگزار می شود .

این آئین ها در روز جمعه ۴ دی در محله سورو و روز یکشنبه ۶ دی در محله نایبند شمالی و روز دوشنبه ۷ دی در محلهفرودگاه قدیم ، از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری مناطق سه گانه شهرداری برگزار خواهد شد.

IMG_30271-533x800

در این باره ، مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گفت :

امروز ما به بار نشستن انقلاب اسلامی مان را مرهون ” وحدت” امت اسلامی هستیم و به ثمررسیدن خون شهیدان  را در سایه اتحاد ملت ایران با محوریت ” ولایت فقیه” و رهبری امام راحل مان می دانیم، که ما را در سایه ی اسلام وبر پایه ی ایمان، جمع کرد و هدایت نمود.گرامی باد هفته ی وحدت، که درآن پبمان ها استوارتر می گردد ، دست ها وبازوها درهم قرار می گیرد ، چهره ها بر یکدیگر لبخند پبروزی و صفا می زند ، قشرها همه باهمند ، امت، یکپارچه و منسجم است و شیعه و سنی، به یاد سالروز میلاد رسول گرامی اسلام، با هم و در کنار هم، در یک راه و به سوی یک هدف سرود وحدت می خوانند. گرامی باد هفته وحدت که در بردارنده ولادت ششمین پبشوای شیعه است. گرامی باد هفته ی وحدت، که خنثی کننده ی توطئه های دشمنان، درمسیر تفرقه افکنی است. دراین هفته ، رسالتمدار بزرگ، حضرت محمد بن عبدالله (ص) دیده به جهان گشود تا نعمت خدا، بربندگان تکمیل شود ، راه از چاه باز شناخته گردد و مردم در سایه نبوتش ، از ضلالت به هدایت ، از ظلمت به نور و از تفرقه به وحدت برسند.

اکنون نیز، که هزار و چهارصد  از آن تاریخ می گذرد ، ملت ما ، در سالگرد این میلاد مقدس، پرشکوهترین مراسم ، گرم ترین مجالس و باصفا ترین تجمعات را به پا می دارند تا روح اخوت اسلامی درپبکره ی اجتماع ، بیش از پیش زنده شود.