نمایش تصاویر انقلابی منصور نعیمی در نگارخانه خیابانی بندرعباس

IMG_7801 IMG_7802 IMG_7806 IMG_7807 IMG_7811

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، تصاویر رویدادهای مربوط به انقلاب اسلامی در شهر بندرعباس در سال ۵۷ که توسط منصور نعیمی گرفته شده بود، به همت سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای نمایش عموم در نگارخانه خیابانی شهر بندرعباس نصب شد.

محمد مهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان در این خصوص گفت: انقلاب اسلامی حادثه بزرگی در تاریخ ملت ایران بود و با اقتدار و استقامت ملت ایران به وقوع پیوست و پس از آن جنگ تحمیلی صحنه پایمردی برای حفظ میهن و تمامیت ایران اسلامی، دارای صحنه های ممتاز و بی بدیلی است که صیانت از آنها و ارائه هنرمندانه آن به نسل جوان جامعه امروز اهمیت فراوانی دارد.

وی گفت: انتقال درست خاطرات آن دوران به نسل جوان جامعه امروز بخشی از رسالت بزرگی است که بر دوش جامعه ما برای جبران بخش کوچکی از ایثار و فداکاری های قرار دارد.

جهانبخش افزود: تصاویر بجا مانده از روزهای ابتدایی انقلاب در بندرعباس، تداعی کننده خاطرات آن روزها و انتقال دهنده مفاهیم ارزشمند اخلاقی و ایمانی است و سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس، بخشی از تصاویر ثبت شده از سوی منصور نعیمی عکاس صاحب نام استان هرمزگان از آن روزها در شهر بندرعباس را در نگارخانه خیابانی این شهر به نمایش درآورده است.

این تصاویر در نگارخانه خیابانی شهر بندرعباس در مجاورت سیتی سنتر به نمایش درآمده است.