هفتمین شب جشن های انقلاب اسلامی در محله سورو برگزار گردید

آیین جشن های دهه مبارک فجر پیروزی شکوهند انقلاب اسلامی در محلات بندرعباس از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و مناطق سه گانه شهردای در روز هفتم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، در  هفتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی این جشن ها در محله سورو با حضور مدیران شهری و شهروندان آغاز شد و با برنامه های شاد فرهنگی ، هنری ومسابقات جذاب توسط هنرمندان برتر استان ادامه پیدا کرد .

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، نام و یاد امام راحل را زینت‌ بخش انقلاب دانست.

جهانبخش با اشاره به رویکرد سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در انجام فعالیتهای اجتماعی ، هنری ، ورزشی و تجربه موفق جشنهای انقلاب در سال گذشته به برگزاری این جشنها در محلات با همکاری و مشارکت مناطق سه گانه شهرداری و نواحی نه گانه و برگزاری هرچه با شکوه تر این مراسمات ، نسبت به سالهای قبل را تاکید کرد .

در ادامه این جشن مرادی زاده شهردار منطقه سه شهرداری با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، به بیان گوشه ای از اقدامات انجام شده و پروژه های در دست اقدام شهرداری در این ایام پرداخت.

 

احمد پویافر فرماندار بندرعباس در هفتمین شب از جشنهای دهه مبارک فجر:

این جشن ها باعث ایجاد همدلی بیشتر بین ملت و مسئولین خواهد شد.

احمد پویافر فرماندار بندرعباس در هفتمین شب از جشنهای دهه مبارک فجر با تبریک سی و هفتمین بهار آزادی به مردم خونگرم محله سورو این ایام را یادآور رشادت های ملت بزرگ ایران به رهبری امام خمینی (ره) دانست و افزود این روزها روزهای شادی و نشاط ملت ایران است و ان شاالله ملت بزرگ ایران همچنان به راه خود ادامه خواهد داد.

وی ادامه داد امروز ما سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم. سی و هفت سال پیش در این کشور مردم انقلابی به پا خواستند و شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی در جای جای میهن عزیزمان طنین انداز شد و امروز همه ما در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی و از برکات این نظام استفاده می کنیم و اگر امروز جشن می گیریم و بر خود می بالیم به دلیل این آزادگی و استقلالی است که مرهون رشادت ها و خون پاک شهدای انقلاب اسلامی است.

وی افزود علی رغم تمام کارشکنی ها و تبلیغات منفی که برای عدم استقبال پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن انجام می شود این ملت کوبنده تر و منسجم تر در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حاضر می شوند و از آرمانهای امام راحل و این انقلاب حمایت می کنند و این مقدمه ای خواهد بود برای استقبال پر شور مردم در روز ۷ اسفند در دو انتخابات مهم (انتخابات مجلس خبرگان رهبری و انتخابات مجلس شورای اسلامی) و برگ زرین دیگری بر افتخارات این ملت اضافه خواهد شد.

وی در ادامه افزود: حدود سی و چهار انتخابات در عرض ۳۷ سال برگزار شده است. وی گفت: امروز با افتخار اعلام می کنیم که سی و پنجمین انتخابات ظرف مدت سی و هفت سال برگزار می شود و قطعا این ملت پرشورتر از سالهای قبل به پای صندوق های رای خواهند رفت.

وی در پایان از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس برای برپایی جشن های ده شب ده محله در محله های مخلتف شهر بندرعباس تقدیر و تشکر کرد و افزود این جشن ها باعث ایجاد همدلی بیشتر بین ملت و مسئولین خواهد شد.

 

حاج آقا فهیمی امام جمعه اهل سنت محله سورو:

حضرت امام خمینی (ره) رساترین فریاد تاریخ را در عصر خویش رهبری کردند

حاج آقا فهیمی امام جمعه اهل سنت محله سورودر هفتمین شب از جشنهای دهه مبارک فجر با تبریک این ایام که تجلی صبر و استقامت و پایداری و حضور پر شور و همیشگی ملت ایران است افزود: بهترین معرفی انقلاب اسلامی ایران از سخن پر محتوای امام خمینی (ره) است که فرمودند انقلاب ما انفجار نور بود. وی گفت : اگر به دقت به مسیری که انقلاب اسلامی ما می پیماید نگاه بیاندازیم خواهیم دید که ترکش های این انفجار نور هنوز هم در حال پیش روی در رگ های حیاتی ملت های جهان است.بنابر این می شود گفت که حضرت امام خمینی (ره) رساترین فریاد تاریخ را در عصر خویش رهبری کردند. و ما واقعا مثل انقلاب اسلامی در دنیا نداریم.

وی افزود بر همگان روشن است که دشمن منتظر کوچکترین فرصتی است تا مسیر انقلاب و انقلابیون را به انحراف بکشد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد که ما تا چند وقت دیگر دو انتخابات مهم را در پیش رو داریم . سعی نکنیم که خدای نکرده با مدل و روشهای داده شده از سوی دشمن در انتخابات شرکت بکنیم. همان طور که چشم دشمن به این انتخابات است چشم دوست هم به این انتخابات هست و خدای ناکرده با انتخاب غلط دوست را نامید نکنیم.

وی در پایان از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس که از بین ۷۵ محله شهر بندرعباس محله سورو را برای جشن دهه فجر انتخاب کرده اند تشکر نمود.

وی افزود همگی ما با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن که اوج این حرکت و نشاط و شادی که در این دهه است با آرمانهای امام راحل تجدید بیعت خواهیم کرد و ما مدیون کسانی هستیم که از جان خود گذشتند تا ما امروز شادی کنیم و هیچوقت آنها را فراموش نخواهیم کرد.

وی در پایان آیات سوره فجر که مناسبت با این ایام را داشت تلاوت کردند.سس

پرویز سالاری، کیانوش جهانبخش، هومن رفیعی بندری و بی نیاز از اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس نیز در این جشن حضور داشتند.

در گوشه ای از این مراسم اتوبوس شادی جهت آموزش مسائل ترافیکی به کودکان توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس حاضر بود.

در این جشن از معتمدین و نخبگان محله سورو تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در گوشه ای از این جشن مسابقه نقاشی برای کودکان در نظر گرفته شده بود.

IMG_1269 IMG_1401 IMG_1466 IMG_1486 IMG_1586 IMG_1600 IMG_1625 IMG_1797 IMG_1862 IMG_1948 IMG_2000 IMG_2022 IMG_2029 IMG_9901 IMG_9974

شایان ذکر است این جشن ها در ده شب و در ده محله بندرعباس به اجرا در خواهد آمد.