تور انقلاب به ایستگاه پایانی رسید

به مناسبت ایام فرخنده سی و هفتمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران تور انقلاب با هدف ضرورت اشاعه ارزش ها ودستاوردهای انقلاب به نسل امروز ویژه مدارس شهر بندرعباس از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس : این طرح بمنظور اشاعه ارزش ها و دستاوردهای انقلاب به نسل سوم انقلاب اسلامی ویژه برنامه تور انقلاب با حضور در مدارس مقطع متوسطه شهر بندرعباس از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس انجام شد .

احمد پایدار معاون سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در این باره گفت : برگزاری تورهای انقلاب با هدف معرفی نمادهای انقلاب در شهر بندرعباس و اتفاق های زمان انقلاب به دانش آموزان درایام دهه مبارک فجر از سوی شاهدان عینی آن وقایع صورت گرفته است.

در چهارمین روز از اجرای این تور که با همکاری دبیرستان پسرانه الدوره انجام شد ، دانش آموزان پایه اول دبیرستان این مدرسه با حضور در تور انقلاب و گشت در سطح شهر با اتفاق ها و خاطرات زمان انقلاب که در شهر بندرعباس رخ داده بود آشنا شدند .

گفتنی است مهران پور از یادگاران دوران مبارزات علیه رژیم ستمشاهی روایت گر داستان ها و خاطرات شیرین روز های انقلاب بود که با استقبال دانش آموزان به مدت دو ساعت به طول انجامید

IMG_2184 IMG_2227 IMG_2271 IMG_2322 IMG_2342 IMG_2395