نهمین شب جشن های انقلاب اسلامی در محله شیر سوم برگزار گردید

آیین جشن های دهه مبارک فجر پیروزی شکوهند انقلاب اسلامی در محلات بندرعباس از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و مناطق سه گانه شهردای در روز نهم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، در نهمین شب از دهه فجر انقلاب اسلامی این جشن ها در محله شیر سوم ، با حضور مدیران شهری و شهروندان آغاز شد و با برنامه های شاد فرهنگی ، هنری ومسابقات جذاب توسط هنرمندان برتر استان ادامه پیدا کرد .

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، نام و یاد امام راحل را زینت‌ بخش انقلاب دانست.

جهانبخش با اشاره به رویکرد سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در انجام فعالیتهای اجتماعی ، هنری ، ورزشی و تجربه موفق جشنهای انقلاب در سال گذشته به برگزاری این جشنها در محلات با همکاری و مشارکت مناطق سه گانه شهرداری و نواحی نه گانه و برگزاری هرچه با شکوه تر این مراسمات ، نسبت به سالهای قبل را تاکید کرد .

جهانبخش با اشاره به رویکرد محله محوری شهرداری بندرعباس و توجه به محلات کمتر توسعه یافته شهر برگزاری جشن های فجر همدلی در دل محلات را از مهمترین برنامه های سازمان در ۱۰ شب ایام الله دهه فجر خواند و گفت : این جشن ها پل ارتباطی بسیار مناسببی برای شهروندان می باشد که می توانند در حل مشکلات خود به صورت مستقبم با مدیران شهری ارتباط داشته باشند و هرچه بهتر بتوانیم مشکلات و مسائل شهروندان را از نزدیک لمس و حل کنیم .

در ادامه این جشن پرویز سالاری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بندرعباس با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، به بیان گوشه ای از اقدامات انجام شده در خصوص فرهنگ شهروندی و برنامه های محله محور شورای شهر پرداخت.

در این جشن از خانواده های شهید، معتمدین، نخبگان و ورزشکاران برتر محله شیر سوم تقدیر و تشکر بعمل آمد.

شایان ذکر است این جشن ها در ده شب و در ده محله بندرعباس به اجرا در خواهد آمد.

IMG_3874 IMG_3908 IMG_3929 IMG_3976 IMG_3984 IMG_3998 IMG_4021 IMG_4059 IMG_4078 IMG_4099 IMG_4147