مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس خبر داد: تدارک برنامه‌های متنوع فرهنگی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس اظهار داشت: برگزاری باشکوه و پرشور راهپیمایی ۲۲ بهمن هر توطئه‌ای علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را خنثی می‌کند و حضور امسال مردم در این راهپیمایی قوت قلب ملت‌های آزادیخواه جهان و دوستداران نهضت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی افزود: با توجه به مسیر راهپیمایی امسال در بندرعباس، ویژه برنامه‌های متنوعی از سوی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس به اجرا در می‌آید.

IMG_0366 - Copy

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس ادامه داد: برگزاری مسابقه میان کودکان و نوجوانان، توزیع بسته‌های فرهنگی انقلاب و پوشش گسترده تصویری و رسانه‌ای راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس از جمله ویژه برنامه‌هایی است که با همکاری دستگاه‌های مختلف و مردم به اجرا در می‌آید.

جهانبخش بیان کرد: در طول مسیر راهپیمایی نیز تصاویر راهپیمایی مردم بندرعباس در سال ۱۳۵۷ از طریق بیلبوردها و سازه‌های تبلیغاتی به نمایش درآمده است که بیانگر تداوم راه انقلاب اسلامی در استان هرمزگان و شهر بندرعباس با گذشت ۳۷ سال از انقلاب اسلامی است.

وی همچنین اضافه کرد: غرفه‌های سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس نیز در این راهپیمایی برپا خواهد شد تا تمرکز برنامه‌های فرهنگی شهرداری از طریق این غرفه‌ها صورت گیرد.