جشن های انقلاب اسلامی به ایستگاه آخر رسید.

آیین جشن های دهه مبارک فجر پیروزی شکوهند انقلاب اسلامی در محلات بندرعباس از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و مناطق سه گانه شهردای در روز دهم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، در آخرین شب از دهه فجر انقلاب اسلامی این جشن ها در بوستان غدیر با حضور مدیران شهری و شهروندان آغاز شد و با برنامه های شاد فرهنگی ، هنری ومسابقات جذاب توسط هنرمندان برتر استان ادامه پیدا کرد .

در شب سالروز پیروزی شکوهمند و افتخارآفرین انقلاب اسلامی آسمان ایران اسلامی مردم حاضر در این جشن ، ساعت ۲۱  به یاد تکبیرهای مردم در بهمن ۵۷ ، همزمان با سراسر ایران بانگ الله اکبر را در آسمان بندرعباس طنین انداز کردند.

همزمان با طنین ندای الله‌اکبر، آسمان بوستان غدیر در شب ۲۲ بهمن نورباران شد.

در ادامه این جشن پرویز سالاری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بندرعباس با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، به بیان گوشه ای از اقدامات انجام شده در خصوص فرهنگ شهروندی و برنامه های محله محور شورای شهر پرداخت وی در ادامه به نقش مردم استان هرمزگان در به ثمر نشستن انقلاب شکوهمند اسلامی پرداخت.

حسین رزم از یادگاران دوران مبارزات علیه رژیم ستمشاهی به خاطره گویی از رشادت های مردم استان هرمزگان در به ثمر نشستن این انقلاب بیان نمود.

در این جشن از راویان تور انقلاب حسین رزم، مهران پور و خانم قاسمی و همچنین عوامل اجرایی این طرح تقدیر و تشکر بعمل آمد.

احمد پویافر فرماندار بندرعباس، حسین رنجبر معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس ، کیانوش جهانبخش، هومن رفیعی بندری و محمد رضا بی نیاز از اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس نیز در این جشن حضور داشتند.

در گوشه ای از این جشن مسابقه نقاشی و اتوبوس شادی جهت آموزش مسائل ترافیکی به کودکان توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس حاضر بود.

IMG_4500 IMG_4511 IMG_4524 IMG_4601 IMG_4636 IMG_4687 IMG_4773 IMG_4865 IMG_4931 IMG_4970 IMG_5003 IMG_5021