جشن میلاد امام علی (ع) از سوی سازمان فرهنگی در ساحل بندرعباس برگزار شد

IMG_0354

IMG_0355

IMG_0367

IMG_0382

IMG_0388

IMG_0392

IMG_0404

IMG_0418

IMG_0427

IMG_0471

IMG_0514

IMG_0524
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، جشن میلاد مولی‌الموحدین امام علی (ع) با حضور جمع کثیری از مردم بندرعباس در کنار سواحل خلیج فارس توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد.
محمدمهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با تبریک به‎ محمدمهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با تبریک به‎مناسبت ولادت باسعادت امام علی(ع) در جمع مردم حاضر در این مراسم اظهار داشت: امام على(ع) از کودکى سرگرم عواطف حضرت محمد(ص) بود و یک الفت و علاقه بى‌نظیرى به پیغمبر(ص) داشتند که رشته محکم آن به هیچ‌وجه قابل گسیختن نبود.
وی ادامه داد: امام على(ع) سایه‌وار به‌دنبال پیامبر صلى‌الله‌علیه‌و‌آله‌و‌سلم می‌رفت و تحت تربیت و تأدیب مستقیم آن‌حضرت قرار می‌گرفت و در تمام شئون، پیرو عقاید و عادات او بود به‌طوری‌که در اندک مدتى تمام حرکات و سکنات و اخلاق و عادات او را فرا گرفت. این یعنی ولایت‌مداری‌ امیرالمومنین(ع) و ما می‌بایست این انسان بزرگ را الگوی خود در تمامی مراحل زندگی قرار دهیم.
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: نهج‌البلاغه میراث ارزشمند امام علی(ع) است که تا دنیا باقی است همانند این کتاب توسط بشریت نخواهد آمد و امروز نیاز جوانان ایران اسلامی است که این کتاب ارزشمند را مطالعه کنند و خط به خط آن را چراغ راه خود قرار دهند.
جهانبخش خطاب به جوانان حاضر در مراسم عنوان کرد: احترام به پدر و مادر از بالاترین نیکوهاست و زندگی فرزند را روشن می‌سازد و خدای بزرگ بارها در کلام‌الله مجید بر آن تاکید داشته است. پدر و مادرها آنقدر بزرگند که حتی پس از مرگشان نیز برای فرزندان خود شفاعت می‌طلبند و با حضور بر سر مزار آن‌ها قلب انسان آرام می‌گیرد.
وی در پایان یادآور شد: اجرای این‌گونه مراسمات در اعیاد و ایام ولادت ائمه اطهار از وظایف سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس است و امیدواریم مورد رضایت مردم شریف و خونگرم خطه خلیج فارس قرار گیرد و در پایان بر خود لازم می‌دانم ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه‌ای از حاج عباس امینی‌زاده شهردار مردمی و خدوم بندرعباس به‌دلیل توجه ویژه‌شان نسبت به موضوعات فرهنگی داشته باشم چراکه هر زمانی لازم دیدیم وارد میدان شدند
این مراسم با حضور مسئولین و مردم شهر بندرعباس با اجرای برنامه‌های متنوعی چون؛ مولودی‌خوانی، سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی‌اکبر میرزایی استاد حوزه و دانشگاه و همچنین اجرای موسیقی محلی و نمایش طنز توسط هنرمندان محبوب هرمزگانی همراه بود.