بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان از دنیای بازیگری خداحافظی کرد.

 

IMG_3596 IMG_3455 IMG_3435 IMG_3420 IMG_3254

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، حمید رضایی پور بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان که سابقه حضور در جام جهانی و گلزنی در آن مسابقات را داراست از دنیای بازیگری خداحافظی و به عرصه مربیگری روی آورد.

حمید رضایی پور ۳۷ ساله که سابقه عضویت در تیم های فوتبال مسعود بندرعباس، فولاد هرمزگان، شهرداری بندرعباس و جبل بر بندرعباس و تیم های وژن هرمزگان، یگانه امواج خروشان خلیج فارس و شهرداری بندرعباس در رشته فوتبال ساحلی را در کارنامه دارد از سال ۸۵ در تیم ملی فوتبال ساحلی عضو بوده و تاکنون پنج بار به همراه نمایندگان هرمزگان در لیگ برتر ساحلی کشور حضور داشته است.

رضایی پور در خصوص قصدش از این خداحافظی گفت: باید روزی از عرصه بازیگری خداحافظی کرد گرچه سخت است و نمی توان از بازی کردن دل کند.

وی با بیان اینکه یک روز وارد زمین می شوی و یک روز باید چهار گوشه آن را ببوسی، تصریح کرد: امیدوارم راهی را که در هرمزگان آغاز کردم و زمینه حضور بسیاری از بازیکنان دیگر در عرصه فوتبال ساحلی شد را بتوانم ادامه بدهم و به عنوان مربی در خدمت جامعه ورزش استان باشم.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ساحلی با اشاره به اینکه هیچگاه لطف هواداران و حامیانم را فراموش نمی کنم، اذعان کرد: امیدوارم روزی بتوانم لطف این عزیزان را جبران کنم که برایم در این مراسم خداحافظی سنگ تمام گذاشتند.

وی هدف خود را صعود با تیم شهرداری بندرعباس به لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در فصل جاری دانست و عنوان کرد: امیدوارم با گزینش نفرات برتر بتوانیم با یک تیم کاملأ بومی با قدرت راهی مسابقات لیگ برتر شویم.

رضایی پور در پایان از زحمات احمد آرامی به واسطه حمایت هایش در معرفی این بازیکن به تیم ملی فوتبال ساحلی در سال ۸۵ و به نوعی زمینه ساز ورودش به عرصه فوتبال ساحلی تقدیر و او را بانی وروردش به فوتبال ساحلی دانست.

در پایان مسابقات فوتبال ساحلی المپیاد ورزش های ساحلی خلیج فارس با هدایایی از زحمات حمید رضایی پور تقدیر و اینب ازیکن به همراه هم بازی هایش چهار گوشه زمین ساحلی غدیر را بوسید و برای همیشه از دنیای بازیگری خداحافظی کرد.