پیام تبریک مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت اعیاد شعبانیه

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در پیامی حلول ماه شعبان و اعیاد شعانیه  را به همه مسلمین شهر بندرعباس تبریک گفت ..

متن پیام به این شرح است :

طلیعه ماه زیبای «شعبان» موسم طلوع سه خورشیدی است که نام و راه و مرامشان از آغاز تا پایان با همدیگر عجین بوده و اکنون نیز پس از قرن‌ها، نام پرمِهرشان در تقویم‌ها همراه و عجین است.

در آغاز زادروز نورانیِ سرور آزادگان و شهیدانِ عالَم و بزرگ پاسدار عزت و شرافت، امام حسین (ع)؛ سپس میلاد خجسته‌ی ماه درخشان بنی‌هاشم و وارث شجاعت، ادب و متانت حیدری حضرت ابالفضل العباس (ع)؛ و در پایان ولادت شادی‌آفرینِ امیر مُلکِ عرفان و دعا و مظهر صبر و رضا، امام زین العابدین (ع)، روزهای آغازین شعبان المعظم، ماه رسول اعظم (ص) را شرفی خاص بخشیده است.

اینجانب ضمن عرض شادباش این اعیاد پربرکت به خانواده های معظم شاهد وایثارگر؛ روز «پاسدار» را به محضر پاسداران سبزپوش حریم ولایت و تلاشگران عرصه‌های دفاع از شرف و انسانیت؛ و روز «جانباز» را خدمت همه جان‌نثاران عرصه ایثار و شهامت و پیروان حقیقی حضرت عباس صمیمانه تبریک می‌گویم و از خداوند کریم، عزت و سربلندی و سلامتی این عزیزان را خواستارم.

امید است که تمامی پاسداران، رزمندگان، جانبازان و ایثارگران میهن اسلامی‌مان در سایه‌سار درخت تنومند جمهوری اسلامی ایران با تأسی همیشگی به راه روشن امام راحل (ره) و شهدای عزیز، و بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای، هماره مایه عزت و سرافرازی اسلام، مسلمین، این آب و خاک مقدس و ملت شریف ایران باشند.