المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس در ایستگاه پنجم + گزارش تصویری

نهمین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس در رشته فوتسال در مجموعه ورزشی شهدای دوراهی ایسینی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، در این دوره از رقابت ها ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمی به رقابت خواهند پرداخت.

پنجمین شب مسابقات فوتسال المپیاد کارکنان شهرداری بندرعباس نسیم همدلی ۲  با انجام دو بازی در سالن مجموعه شهدای دو راهی ایسینی  پیگیری شد .

در دیدار اول که ما بین دو تیم آتش نشانی و شهرداری مرکزی برگزار شد تیم آتش نشانی  با درخشش کاپیتان هادی بلالی پور  بازیکن با تجربه و گلزن خود با برپایی جشنواره ای از گل با نتیجه ۱۶ بر۰ شهرداری مرکزی  را در هم کوبید. .در این بازی  هادی بلالی پور  با به ثمر رساندن ۴ گل و ۵ پاس گل ستاره درخشان میدان بود .

در این بازی علاوه بر بلالی پور که ۴ گل به ثمر رساند وحید پرمر ،محمد حسین نژادو حسین افرا هر کدام ۳ گل و علی رضا صلح جو قدرت ایسینی و مصطفی زاهدی هر کدام یکبار موفق به گلزنی شدند.

در بازی دوم دو تیم سازمان فرهنگی ورزشی و تاکسیرانی در یک دیدار جذاب دیدنی به مصاف هم رفتند .

این دیدار که تا  دقایق پایانی با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ پیگیری می شد با اخراج عارف رگبار از تیم فرهنگی ورزشی  تیم تاکسیرانی توانست با گلزنی بازیکن با تجربه خود محمود زارعی نتیجه را به نفع خود تغییر داده و ۳ بر ۲ فرهنگی ورزشی را با شکست بدرقه نماید.

.برای تیم تاکسیرانی حسین بهاری ، محمود زارع ۲ بار  گلزنی کردندو گلهای فرهنگی ورزشی توسط سعید سالاری و عماد رضایی به ثمر رسید.

در این بازی قاسم پیرایش از تیم تاکسیرانی با کارت زرد داور مواج شد تا از  بازی بعدی تیم خود محروم شود و همچنین عارف رگبار با دریافت کارت قرمز از داور بازی بعدی را از دست داد .

در ادامه این مسابقات از ساعت ۲۱ روز سه شنبه دو تیم  ومدیریت کنترل ونظارت  و سازمان موتوری با هم دیدار خواهند کرد  و از ساعت ۲۲ دو تیم آتش نشانی و فرهنگی ورزشی به مصاف به مصاف هم خواهند رفت

IMG-20160614-WA0000 IMG-20160614-WA0001 IMG-20160614-WA0002 IMG-20160612-WA0006