مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد؛ شهردار بندرعباس: انتصاب و عزل ها بر اساس استفاده از شاخص ها بوده نه نگاه سلیقه ای

شهردار بندرعباس گفت: از ابتدایی که به عنوان شهردار فعالیت خود را آغاز کردم از نیروهایی بهره بردم که دارای سه شاخصه کارآمدی، تعهد به کار و هماهنگی و همراهی با برنامه ها در اولویتشان بود و کسانی که از این سه خصیصه به دور بودن از سیستم خارج شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمد جواد سلطان زاده در مراسم تودیع و معارفه مدیرعاملان سابق و جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، با بیان اینکه تمامی انتصاب و عزل ها بر اساس استفاده از شاخص ها بوده نه نگاه سلیقه ای، تصریح کرد: انتخاب علیرضا پاکدامن(مدیرعامل سابق سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس) نیز براین اساس صورت گرفت زیرا هم سابقه مدیریتی و هم توانمندی و قابلیت فردیش نشان دهنده صلاحیت برای تصدی این پست بود.

وی اضافه کرد: در زمان مدیریت پاکدامن شاهد تحولات اساسی و بنیادی در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس چه در زمینه فرهنگی و چه ورزشی بودیم که تمامی این موارد بر انتخاب درست وی تأکید می نماید.

سلطان زاده ادامه داد: به طور قطع از پاکدامن در پست های مهمتری در شهرداری بندرعباس استفاده خواهیم کرد تا از تجربیات مدیریتیش بهره بیشتری ببریم.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه سرکار خانم گودرزی(مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس) سابقه مدیریتی طولانی در بخش فرهنگی و خانواده را دارا می باشد، خاطرنشان کرد: وی فردی توانمند و دانشگاهی و فرهیخته است و امیدوارم بتواند نهالی را که مدیریت قبلی کاشته است به سرانجام برساند و به درختی تنومند تبدیل نماید.

سلطان زاده در ادامه توجه به سازمان فرهنگی ورزشی را از اولیت های کاریش ذکر و بیان کرد: بودجه تخصیص یافته به این سازمان در زمان بنده به بیش از ده برابر گذشته رسیده است که تمامی این موضوعات نشان دهنده توجه و تمرکز حداکثری بر نقش این سازمان تأثیر گذار می باشد.

وی در پایان با تقدیر از حمایت شورای شهر بندرعباس در تمامی امورات خدمت رسانی شهرداری به شهروندان، گفت: امیدورام مدیریت جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس بتواند با نگاه جدید ادامه راه گذشته باشد و شاهد فعالیت های چشمگیری در بخش های مختلف به ویژه فرهنگی باشیم.

در ادامه این مراسم جمشید رییسی تختی (رییس شورای شهر بندرعباس) با تقدیر از عملکرد پاکدامن و فعالیت ها و موفقیت های کسب شده در طول دوران مدیریتش، اظهار کرد: خانم گودرزی با دارا بودن سابقه موفق در بخش فرهنگی به طور حتم می تواند زمینه ساز خدمات ارزنده ای در حوزه های فرهنگی و ورزشی در سطح شهر بندرعباس باشد.

سپس مدیرعامل سابق سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با قدردانی از حمایت های شهردار بندرعباس، گفت: تمامی فعالیت های صورت گرفته به هیچ وجه به سرانجام نمی رسید مگر با تلاش تمامی همکارانم در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و از این بابت به خود می بالم که در کنار چنین افراد توانمند و لایقی به فعالیت می پرداختم.

علیرضا پاکدامن با بیان اینکه مهمترین اتفاق رخ داده در زمان مدیریتش تسویه ۹۰ درصد از بدهی های فصول گذشته ورزشکاران باشگاه شهرداری می باشد، تصریح کرد: این اتفاق بدون حمایت های شهردار بندرعباس و نیرو و انرژی و همفکری همکارانم میسر نمی شد که خوشبختانه توانستیم در این بخش نیز سربلند بیرون بیاییم.

وی در خصوص توجه به ورزش محلات، افزود: اکنون دیگر نمی توان زمین چمن ورزشی را در محله ای از سطح شهر بندرعباس پیدا کرد که پر از ورزشکاران نوجوان و جوان نباشد و همگی این موارد نشان دهنده نتیجه کار و زیرساخت های آماده شده در طول سال های گذشته می باشد.

پاکدامن در پایان از همکاری و تعامل اعضای شورای شهر بندرعباس تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدوارم از نگاه تمامی مردم در این مدت روسفید بوده باشم و توانسته باشم گرهی از مشکلات را برطرف کنم و به سمت شهری توسعه یافته در بخش فرهنگ و ورزش پیش رفته باشیم.

در ادامه مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: بابت اعتماد و حسن نیت شهردار بندرعباس در سپردن چنین پست خطیری به بنده، کمال قدردانی و سپاس را دارم و امیدوارم با استفاده از تجارب و عواملی توانمند و کاردان در کنار خود، ادامه دهنده راه مدیریت سابق باشم.

شهره معظمی گودرزی با بیان اینکه در سال های اخیر شاهد رشد شهر بندرعباس در تمامی بخش ها به ویژه حوزه فرهنگ بوده ایم، اضافه کرد: در بخش فرهنگ هر چه قدر فعالیت بیشتری صورت گیرد سبب رشد و توسعه شهروندان و شهر بندرعباس می باشد و امیدوارم بتوانم با این نگاه به سمتی پیش رویم که بندرعباس به عنوان شهری فرهنگی در کشور معرفی شود.

وی در پایان گفت: اطمینان دارم با توجه و تمرکز بیشتر بر حوزه فرهنگ با محوریت دین می توان به هدف از پیش تعیین شده که همان رشد و توسعه فرهنگ شهروندی است، دست یافت.

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم با اهدای هدایایی از زحمات “علیرضا پاکدامن” تقدیر به عمل آمد و “شهره معظمی گودرزی” به عنوان مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس معرفی شود.