پس از نایب قهرمانی در لیگ برتر تکواندو؛ سرپرست تیم تکواندو شهرداری بندرعباس: در صورت حمایت مسوولان در پایان فصل بالاتر از دانشگاه آزاد قرار خواهیم گرفت

تیم تکواندو شهرداری بندرعباس موفق شد با پیروزی برابر تیم مناطق نفت خیز جنوب با ۲۰ امتیاز به مقام نایب قهرمانی رقابت های لیگ برتر تکواندو کشور بایستد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، در همین خصوص سرپرست تیم تکواندو شهرداری بندرعباس اظهار کرد: در فصل جاری مسابقات از سطح فنی بالاتری برخوردار بود و هیچ کدام از تیم های زنگ تفریحی برای سایر تیم ها نبودند و رقابت های به صورت نزدیک و حساس دنبال شد.

کوهیار دادگر با بیان اینکه تیم شهرداری بندرعباس با تقویت بازیکنان و کاردفنی در فصل جاری برای رسیدن به مقام قهرمانی تلاش می کند، تصریح کرد: در مسابقات نیم فصل در تمامی مسابقات به عنوان یک مدعی ظاهر شدیم و به خوبی حریفان را یکی پس از دیگری از سد راه برداشتیم.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای فصل هدف این تیم رسیدن به مقام قهرمانی و حضور در مسابقات باشگاه های آسیا بوده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم در دور برگشت با جبران اندک اشتباهات گذشته و حمایت های مسوولان بتوانیم برای نخستین بار بر مقام قهرمانی تکیه زده و به سلطه دانشگاه آزاد در رقابت های لیگ برتر تکواندو خاتمه دهیم.

دادگر در پایان خواستار حمایت هرچه بیشتر مسوولان باشگاه شهرداری بندرعباس شد و عنوان کرد: در صورت ادامه حمایت های مسوولان به طور حتم در پایان فصل بر سکوی نخست مسابقات قرار خواهیم گرفت.