پس از صعود به پلی آف لیگ برتر بسکتبال بانوان؛ عباسی: از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم امیدوار به قرار گرفتن در بین شش تیم لیگ هستیم

تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس برای نسختین بار موفق شد با قرار گرفتن در رده چهارم گروه ب مسابقات به دور پلی آف صعود کند و حریف تیم آرارات تهران شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، در همین خصوص سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس با اعلام رضایت از عملکرد بازیکنانش، اظهار کرد: تیم شهرداری بندرعباس در فصل گذشته نتوانسته بود نتایج موفقی کسب کند و همین عامل موجب شد در فصل جاری با انگیزه دوچندان وارد مسابقات شده و برای رسیدن به مقام های بالای جدول مبارزه کنیم.

پروانه عباسی افزود: خوشبختانه در دور برگشت مسابقات لیگ برتر بسکتبال بازیکنان با کسب هماهنگی های لازم توانستند نمایش غیرقابل باوری را از خود به نمایش بگذارند و با پیروزی در ۸۰ درصد دیدارهایشان، برای نخستین بار تیم شهرداری را راهی دور پلی آف کنند.

وی با بیان اینکه در دور بعدی به مصاف حریفی دشوار به نام آرارات تهران می روند، تصریح کرد:تیم آرارات تهران با بهره گیری از یک بازیکن ملی پوش و یک بازیکن خارجی توانسته است در مرحله نخست مسابقات با شکست تیم گاز تهران که از ۹ ملی پوش بهره می برد،  در هر دو دیدار رفت و برگشت شگفتی ساز مسابقات لقب بگیرد و در این مرحله کار دشواری را خواهیم داشت.

عباسی ادامه داد: با توجه به توان و انگیزه ای که در بازیکنانم می بینم، امیدوارم بتوانیم در بین شش تیم مسابقات قرار بگیریم.

وی در پایان با بیان اینکه رقابت های پلی آف لیگ برتر بسکتبال بانوان به صورت متمرکز ۸ دی ماه در اصفهان برگزار می شود، اضافه کرد:خواستار ادامه حمایت های مسوولان شهرداری بندرعباس از تیم بسکتبال بانوان شد.