«شمیم وحی» در بندرعباس وزیدن گرفت

IMG_2496 IMG_2501 IMG_2513 IMG_2539 IMG_2545 IMG_2548 IMG_2553 IMG_2567

IMG_8799 IMG_8796 IMG_8791 IMG_8787

IMG_2576 IMG_2583 IMG_2587

در ادامه طرح قرآنی کرسی‌های تلاوت «شمیم وحی» ،  قاری بین المللی جهان اسلام استاد حامد شاکرنژاد در استان هرمزگان حضور یافت و به تلاوت دلنشین کلام خدا پرداخت .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، طرح قرآنی کرسی‌های تلاوت «شمیم وحی»، در شهرهای بندرعباس ، میناب و قشم با استقبال پرشور علاقه مندان به کلام وحی به کار خود پایان داد  .

محمد مهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت : طرح قرآنی کرسی‌های تلاوت «شمیم وحی» ، که با هدف کشف استعداد های این حوزه برگزار می شود توانست در این محافل به خوبی استعداد های نوجوان استان را در حوزه تلاوت قرآن شناسایی کند .

وی  ادامه داد : زمینه انتقال این استعداد ها با برنامه ریزی انجام شده صورت گرفته است که این خود می تواند نوید داشتن نیروهای متخصص و آموزش دیده برای آینده ، در حوزه تلاوت قرآن زیر نظر استاد حامد شاکرنژاد به وجود آورد .

وی عنوان کرد: حضور این قاری برای سومین بار در  دو سال گذشته در استان هرمزگان و شهر بندرعباس نشان دهنده پتاسنیل بالای این استان در تربیت قاریان برجسته و نمونه است و این خود نوید بخش کشف استعداد های قرآنی این استان است و به حمدااله بتوانیم در مسیر این حرکت بزرگ قرآنی نقش تاثیر گذاری را تشکیل دهیم .

جهانبخش  همچنین، ادای احترام به خانواد‌ه‌های شهدا ، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان ، حضور در بین نخبگان و استعداد های قرآنی بندرعباس ، حضور در بین  مردم روستای کشپیـری سندرک  و مردم شهرستان قشم  و همچنین، دیدار با نماینده ولی فقیه در جزیره قشم و شرکت در نماز اهل سنت روستای درگهان این شهر را از دیگر برنامه‌های این طرح دانست و بیان کرد : در طرح شمیم وحی به‌عنوان کاروان قرآنی به میان مردم رفته و سبب همدلی مردم و پخش عطردل انگیز نوای وحی در سراسر استان هرمزگان می شویم .