آیین پایانی طرح قرآنی نسیم همدلی برگزار شد + گزارش تصویری

IMG_9113 IMG_9122 IMG_9126 IMG_9143 IMG_9156 IMG_9160 IMG_9172 IMG_9184 IMG_9207 IMG_9223 IMG_9228 IMG_9234 IMG_9249 IMG_9252 IMG_9262 IMG_9270 IMG_9274 IMG_9288 IMG_9291IMG_9305 IMG_9306

آیین پایانی طرح قرآنی  نسیم همدلی از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با حضور شهروندان روزه دار ، قاریان و حافظان قرآن در مسجد علی بن ابیطالب(ع)   محله داماهی  باحضور پرویز سالاری رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بندرعباس ، محمد مهدی جهانبخش مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و احمد پایدار معاون سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهردای بندرعباس ، محمد مهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت : یکی از بزرگترین فواید  بزرگ این محفل بزرگ قرآنی ، انس شهروندان  با چنین برنامه های قرآنی است که در سال دوم برگزاری آن هستیم .

وی با اشاره به سیاستهای مختلف دشمنان نظام مقدس اسلامی و کلام الله گفت :  خیلی ها سعی میکنند ما را این کتاب بزرگ اسلامی  جدا کنند و مسلمان را نسبت به هم بیگانه کنند  ف ولی این کتاب آسمانی در استان هرمزگان و شهر بندرعباس توانسته مذاهب مخلف را در کنار هم بدون هیچ گونه تفرقه و دورنگی را در کنار هم برادرانه بنشاند .

جهانبخش با اشاره به برگزاری طرح قرآنی نسیم همدلی ۲ ادامه داد ، این طرح قرآنی که در سال دوم برگزاری خود است توانسته است محور اصلی برنامه های فرهنگی سازمان در ماه مبارک رکضان باشد و  تشکیل این‌ جلسات قرآن محور است که می تواند ، نعمت بزرگ الهی باشد  .

جهانبخش تصریح کرد : هدف از برگزاری این کرسی ها در محلات مختلف شهر بندرعباس ، ایجاد فضایی قرآنی  است که با بهره گیری از ممتاز ترین قرای شهر بندرعباس با هدف گسترش فرهنگ قرآنی  برگزار شد .

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ادامه داد : در کنار این مراسم که روزانه به  تلاوت یک جز قران کریم پرداخته میشد تجلیل از خادمین ، بانیان و پاکبانان محلات شهر بندرعباس از مهمترین برنامه های جانبی این طرح بزرگ قرآنی بود .

سالاری رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به تداوم این برنامه قرآنی افزود : انشاالله  این برنامه در طول سال نیز به حرکت خود ادامه دهد  و تمام محلات شهر بندرعباس از استشمام عطر دل انگیز قرآن کریم بهره مند شود و بتوانیم از قرآن به عنوان اصلی ترین محور فرهنگی ، بهترین استفاده را ببریم .

رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت : سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس به عنوان یکی از دستگاه های اجرایی در حوزه ی فرهنگ و ورزش است که امیدواریم بتوانیم تا پایان سال پایه گذار تاسیس مرکز قرآنی شهرداری بندرعباس باشیم .

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری ادامه داد : اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل را بر پایه و اساس کتاب وحی خواند و از دستگاه های فرهنگی خواست با یک اقدام عملی در پی ساخت یک مرکز بزرگ قرآنی باشند .

در پایان از قاریان شرکت کننده در طرح قرآنی نسیم همدلی ، با اهدای لوح یادبود و هدیه تجلیل شد .