جشن بزرگ عید فطر از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد

IMG_9661 IMG_9660 IMG_9654 IMG_9537 IMG_9528 IMG_9520 IMG_9517 IMG_9513 IMG_9502 IMG_9464 IMG_9414 IMG_9408 IMG_9423 IMG_9427 IMG_9453 IMG_9394 IMG_9378 IMG_9365 IMG_9357 IMG_9326 IMG_9339 IMG_9347

به مناسبت فرارسیدن ماه شوال و عید بزرگ مسلمین جهان  جشن بزرگ عید فطر با حضور کیانوش جهانبخش عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس  ، محمد مهدی جهانبخش مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس احمد پایدار معاون سازمان فرهنگی ورزشی  در بوستان غدیر شهر بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، محمد مهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس  با تبریک این عید بزرگ خدمت شهروندان عزیز گفت : این روز به عنوان روزی است که ما به فطرتمان نزدیک تر می شویم و نباید از خوبی ها و فضائل این ماه بزرگ خدا دور شویم به طوری که همه روز ما رمضان باشد  .

وی با اشاره به ویژه برنامه های قرآنی و ورزشی ماه مبارک رمضان شهرداری بندرعباس با عنوان نسیم همدلی ۲ گفت : این جشن‌ها و ویژه برنامه ها با هدف ایجاد نشاط و تقویت روحیه شاداب در بین شهروندان و  ایجاد فضایی قرآنی در سطح شهر به مدت سی شب در مساجد و زمین های ورزشی محلات شهر برگزار شد.

جهانبخش با اشاره به سیاست های فرهنگی و دینی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ادامه داد : خیلی ها سعی میکنند ما را از دین  جدا کنند و مسلمان را نسبت به هم بیگانه کنند  ، ولی این وحدت و یکپارچگی مسلمانان در استان هرمزگان و شهر بندرعباس توانسته مذاهب مخلف را در کنار هم بدون هیچ گونه تفرقه و دورنگی را در کنار هم برادرانه بنشاند .

کیانوش جهانبخش عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس نیز با تبریک این عید گفت : سازمان فرهنگی به عنوان بازوی فرهنگی شهر بندرعباس اجراءکننده برنامه های فاخرفرهنگی در طول ایام سال  است و توانسته است شور و نشاط اجتماعی را به جامعه تزریق کند  .

وی با اشاره به عملکرد فرهنگی و ورزشی  این سازمان در ایام ماه مبارک گفت : باید بتوانیم با برنامه ریزی دقیق کمبودها  را به حداقل برسانیم و با اضافه کردن معلفه های فاخر ورزشی و فرهنگی ، شهر و شهروندان شادابی داشته باشیم  .

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس  با تقدیر ویژه از عملکرد مثبت این سازمان یادآور شد : سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس توانسته است نیاز فرهنگی شهر بندرعباس را با تکیه به دانش فنی مدیران این سازمان به جایگاهی برساند که مورد رضایت عموم شهروندان قرار گیرد .

گفتنی است این مراسم که به صورت زنده از شبکه استانی خلیج فارس پخش می شد با  ویژه برنامه هایی فرهنگی و هنری همراه بود .