فعالیت های فرهنگی و ورزشی با محوریت اقتصاد مقاومتی اجرا می شود .

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در نشست شورای مدیران این سازمان با تاکید بر لزوم کاهش هزینه های غیر ضروری خواستار انجام فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی ، هنری و ورزشی با محوریت اقتصاد مقاومتی شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس  : محمد مهدی جهانبخش با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اجرایی نمودن اقتصاد مقاومتی گفت : یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی استفاده بهینه از همه ظرفیت های موجود در بخش های فرهنگی و ورزشی است که می تواند نقش مهم و اثرگذاری در تحقق برنامه های این سازمان داشته باشد .

جهانبخش با اشاره به برنامه های مختلف  انجام شده این سازمان و رعایت صرفه جویی در هزینه ها ادامه داد : در سال پیش رو در حوزه ورزش این سازمان ، با صرفه جویی و کم کردن هزینه ها توانسته ایم به بهترین نتیجه برسیم  و این امر می تواند با برنامه‌ریزی درست  تاثیر به سزایی در اجرایی کردن مفاهیم و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی داشته باشد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با اشاره به برنامه های حوزه فرهنگی انجام شده گفت : به عنوان مثال جنگ های شادی برگزار شده توسط این سازمان با هزینه های به مراتب پایین تر از گذشته و با کیفیت بالاتری برگزار می شود.

وی ابراز امیدواری کرد در پرتو منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری، با اجرای برنامه های منسجم و مطلوب متناسب با ارزش ها و اهداف کلی شعار سال ، گام موثری را در فرهنگ سازی و تحقق عملی این شعار برداریم.