بیست و هشتمین جشنواره استانی تئاتر هرمزگان برگزار می شود .

baner_500_300_2

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعابس ، بیست و هشتمین جشنواره استانی تئاتر هرمزگان با حمایت  و همکاری  سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می شود .

محمد مهدی جهانبخش مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس افزود : هدف از برگزاری جشنواره ئاتر استانی ارتقاء و اعتلای سطح کیفی هنر نمایش و ایجاد جریان مداوم تئاتر در هرمزگان می باشد.

وی با اشاره به اینکه توسعه هنرهای نمایشی از دغدغه‌های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس است، گفت: جایگاه تئاتر استان در سطح کشور یک جایگاه ارزشمند است که مرهون تلاش‌های هنرمندان این عرصه است.

جهانبخش ادامه داد : بندرعباس با داشتن پیشینه ی غنی فرهنگی خود این قابلیت را دارد که بتواند فرهنگی متفاوت را به نمایش بگذارد و بوسیله هنرهای نمایشی که عالی ترین شکل بیان هنری دردها و آلام بشری است بتواند سازنده ی ابزار مناسبی برای ترویج فرهنگ عمومی و گسترش اخلاق و معرفت در جامعه باشد .

وی ادامه داد : در این مرحله که  با استقبال بی نظیر هنرمندان تئاتر استان رو به رو شد ، ۲۳ اثر نمایشی از ۸ شهرستان پارسیان، بستک،حاجی آباد،رودان، میناب، جاسک، هرمز و بندرعباس توسط شورای انتخاب آثار،بازبینی شدند .

گفتنی است : بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استانی از تاریخ ۲۴تا ۲۷ شهریور ماه در فرهنگسرای طوبی و پلاتو آفتاب بندرعباس با همکاری و حمایت های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و انجمن نمایش استان برگزار می شود.

FavoriteLoadingAdd to favorites