لیگ برتر تکواندو؛ شهرداری بندرعباس به صدر رسید

هفته اول و دوم دور برگشت لیگ برتر تکواندو باشگاه های ایران در حالی روز گذشته به میزبانی راه و ترابری زنجان برگزار شد که برخی از ملی پوشان تکواندو کشورمان برابر حریفان خود شکست خوردند و اعتراضات به داوری باعث ایجادحواشی در برخی از دیدار ها شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، هفته اول و دوم لیگ برتر تکواندو، از صبح روز گذشته (جمعه) در شهر زنجان آغاز و با صدرنشینی تیم شهرداری بندرعباس به پایان رسید.

در این هفته از مسابقات تیم شهرداری بندرعباس در ابتدا برابر تیم گاز فجر جم در دیداری که با اعتراضات مکرر کادرفنی تیم شهرداری بندرعباس به دلیل عدم هماهنگی در بین داوران همراه بود به تساوی ۴ بر ۴ رضایت داد.

در دیگر دیدار این هفته از مسابقات تیم تکواندو شهرداری بندرعباس در دیداری برتر با نتیجه ۵ بر ۳ از سد تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه عبور کرد تا سند محکمی بر صدرنشینی خود به ثبت رساند.

در یک دیدار حساس، تیم راه و ترابری زنجان میزبان این هفته از مسابقات به مصاف تیم گاز فجر جم رفت و در حالی که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود زنجانی ها بود، هادی ساعی مدیر فنی تیم گاز فجر پس از اعتراضات شدید به داوری ها، تیم خود را از شیاپچانگ’بیرون کشید.

سرمربیان تیم های شهرداری بندرعباس، گاز فجر جم و دانشگاه آزاد اسلامی نیز به داوری ها اعتراضات زیادی داشته و آن را به اطلاع رییس کمیته داوران فدراسیون تکواندو رساندند.

ار نکات قابل توجه این هفته از مسابقات، شکست تکواندوکاران ملی پوش همچون میثم باقری،فرزاد عبداللهی و مهران عسکری برابر حریفان بود.

پس از پایان هفته دوم دور برگشت لیگ برتر تکواندو تیم های شهرداری بندرعباس، دانشگاه آزاد تهران و قوامین ناجا به ترتیب حائز رتبه های ائل تا سوم شدند.

به نتایج کامل هفته اول و دوم دور برگشت به شرح زیر است:

هفته اول:

مناطق نفت خیز جنوب ۳ – راه و ترابری زنجان ۵

گاز فجر جم ۴ – شهرداری بندرعباس۴

دانشگاه آزاد اسلامی ۴ – جوانه ۴

مس کرمان ۵ – ملی حفاری۳

هفته دوم:

راه و ترابری ۷ – گاز فجر جم ۱

جوانه ۳ – شهرداری بندر عباس ۵

ملی حفاری ۴ – مناطق نفت خیز ۴

قوامین ناجا ۵ – مس کرمان ۳