از عملکرد سازمان فرهنگی ورزشی در شش ماهه نخست امسال تقدیر شد

IMG_5447 IMG_5452 IMG_5454 IMG_5460 IMG_5465 IMG_5487

در نشست علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس از عملکرد شش ماهه نخست سال ۹۵ سازمان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس تقدیر شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، در این نشست که به ریاست پرویز سالاری رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس برگزار شد محمد مهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس پس از ارائه گزارش عملکرد کارکرد این سازمان در شش ماهه نخست سال ۹۵ عملکرد این سازمان را در حوزه های مختلف اعلام کرد .

جهانبخش ادامه داد :  لزوم  رسیدگی جدی و کارشناسانه به امر فرهنگ و ورزش در سازمان  فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با وجود کارشناسان و متخصصین در حوزه های مختلف با بهترین عملکرد ثبت شده همیشه  در حال برنامه ریزی و اجرا بوده است .

مدیرعامل  سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس مهمترین مشکل پیش روی این سازمان در اجرای نقشه راه سالانه را کمبود بودجه ی لازم دانست و گفت : این سازمان به عنوان تنها متولی اجرای برنامه های  فرهنگی در طول سال در شهر است و برای  گواه این ادعا  می توان به عملکرد مثبت و قابل تقدیر این سازمان اشاره کرد که  در تمام مناسبت های ملی و ساخت  برنامه های تولیدی فاخر و تاثیرگذار در سطح شهر بندرعباس نقش پر رنگ و سازنده ای دارد .

دراین نشست پرویز سالاری با قدردانی از تلاش های محمد مهدی جهانبخش مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت : شهرداری با تکیه به دانش و برنامه ریزی دقیق مدیران این سازمان توانست در سال گذشته برنامه ویژه یکپارچه ای را برای شهروندان اختصاص دهد که بازخوردهای مثبتی در شهر بندرعباس داشت و برای سال پیش رو باید تمام توان خود را برای رفع مشکلات و برنامه ریزی دقیق تر این ویژه برنامه های فرهنگی و ورزشی گذاشت .

رئیس شورای اسلامی شهر شهر بندرعباس گفت : سازمان فرهنگی به عنوان بازوی فرهنگی شهر بندرعباس اجراءکننده برنامه های فاخر است و شورای چهارم تمام تلاش و حمایت خود را از این سازمان اعلام می دارد . وی با اشاره به عملکرد سال گذشته  این سازمان گفت : باید بتوانیم کمبودهای سال گذشته را به حداقل برسانیم و با اضافه کردن معلفه های فاخر ورزشی و فرهنگی ، شهر آرامنی تری  رابرای شهروندان رقم بزنیم .

سالاری با تقدیر از عملکرد اقتصادی و توجه ویژه این سازمان به شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با نام اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل نامگذاری شد گفت : توجه به هزینه ها وکاهش حداکثری آن در حوزه های مختلف در این سازمان قابل لمس است و این جای بسی تشکر و قدردانی را دارد که سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس توانسته است  به عنوان یک سازمان پیشرو در توجه به اقتصاد مقاومتی و شعار سال پیش قدم باشد .

رضا حیدری زاده عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت : وجود دستگاه های فرهنگی در شهر بندرعباس کم نیست ولی آن چیزی که در سطح شهر می بینیم ویژه برنامه های فاخر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس است و این موضوع انتظار را از شهرداری بندرعباس در ارئه برنامه های فرهنگی فاخر بالا برده است .

وی با اشاره به نمود عملکرد سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در سطح شهر بندرعباس گفت : هم افزایی و بهره گیری از پتانسیل دیگر دستگاه ها می تواند در عملکرد مثبت این برنامه ها نقش بسزایی داشته باشد .

حیدری زاده با تقدیر ویژه از عملکرد مثبت این سازمان یادآور شد : سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در سالهای گذشته توانسته است نیاز فرهنگی شهر بندرعباس را با تکیه به دانش فنی مدیران این سازمان به جایگاهی برساند که مورد رضایت عموم شهروندان قرار گیرد

احمد پایدار معاون سازمان فرهنگی ورزشی نیز  با اشاره به نقشه راه این سازمان در حوزه های مختلف فرهنگی و ورزشی گفت : سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس تمام تلاش خود را برای اجرای برنامه های اجتماعی و فرهنگی در ایام مختلف سال به کار گرفته است .