97/08/26

جشن آغاز امامت ولی‌عصر (عج) برگزار شد

هم‌زمان با سالروز آغاز امامت ولی‌عصر (عج)، جشن آغاز امامت آن امام همام در فرهنگسرای شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با سالروز آغاز امامت ولی‌عصر (عج)، جشن آغاز امامت آن امام همام در فرهنگسرای شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس برگزار شد. این مراسم (ادامه مطلب)

97/08/26

نونهالان شهرداری بندرعباس قهرمان شدند

تیم فوتبال نونهالان شهرداری بندرعباس در مرحله نهایی لیگ برتر استان هرمزگان به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست‌یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تیم فوتبال نونهالان شهرداری بندرعباس در مرحله نهایی لیگ برتر استان هرمزگان به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست‌یافت. در این رقابت‌ها نونهالان شهرداری بندرعباس پس از (ادامه مطلب)

97/08/26

نوجوانان شهرداری بندرعباس نایب‌قهرمان شدند

تیم فوتبال نوجوانان شهرداری بندرعباس در مرحله نهایی لیگ برتر استان هرمزگان به عنوان نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها دست‌یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تیم فوتبال نوجوانان شهرداری بندرعباس در مرحله نهایی لیگ برتر استان هرمزگان به عنوان نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها دست‌یافت. در این رقابت‌ها نوجوانان شهرداری بندرعباس پس از (ادامه مطلب)

97/08/26

نمایش ماردارصاد در فرهنگسرای گلستان اکران شد

نمایش کمدی “ماردارصاد” در فرهنگسرای گلستان بندرعباس اکران شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، نمایش کمدی “ماردارصاد” در فرهنگسرای گلستان بندرعباس اکران شد. نمایش “ماردارصاد” یک نمایش آیینی اثر گروه ققنوس به کارگردانی امین سالاری است. این نمایش با استقبال شهروندان ساکن محله چاهستانی های بندرعباس در فرهنگسرای گلستان (ادامه مطلب)

97/08/26

بلندقامتان شهرداری بندرعباس به مصاف مس کرمان رفتند

بلندقامتان شهرداری بندرعباس در نخستین قدم خود در لیگ دسته اول بسکتبال کشور به مصاف تیم صنعت مس کرمان رفتند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بلندقامتان شهرداری بندرعباس در نخستین قدم خود در لیگ دسته اول بسکتبال کشور به مصاف تیم صنعت مس کرمان رفتند. در این رقابت در (ادامه مطلب)

97/08/26

شهرداری بندرعباس به مصاف حریف شمالی خود رفت

تیم شهردارى بندرعباس در هفته نهم مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف حریف شمالى خود رفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در این هفته از رقابت‌ها تیم شهرداری بندرعباس به مصاف تیم شهداى بابلسر رفت. در این دیدار شهرداری بندرعباس با نتیجه ٢ بر یک مغلوب (ادامه مطلب)