90/02/18

عملکرد سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری از زبان مدیر عامل

در معرفی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس این بار با فعالیت های این سازمان آشنا می شویم به همین دلیل با پاکدامن به گفتگو پرداختیم . به گزارش دریا نیوز، مدیر عامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس که در ۲۲ آبان ماه سال گذشته از سوی شهردار بندرعباس انتخاب شده می گوید: به (ادامه مطلب)

90/02/18

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در دیدار با اسحق عامری مخترع جوان:فرزندان شهدا افتخارات این مملکت هستند

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در دیدار با اسحق عامری مخترع جوان:فرزندان شهدا افتخارات این مملکت هستند مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی بندرعباس، عبدالحسین دبیده معاون خدمات شهری شهرداری، دستگزین رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منزل اسحق عامری دانشمند جوان هرمزگانی از نزدیک با وی دیدار نمودند. معاون خدمات (ادامه مطلب)

90/02/18

تجلیل مدیر عامل سازمان از کارگران شاغل در سازمان

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت روز جهانی کارگر طی مراسمی از کارگران شاغل در سازمان تجلیل به عمل آورد.

90/02/8

اولین دوره مسابقات قویترین مردان محلات بندرعباس

مرحله اول اولین دوره مسابقات قویترین مردان محلات بندرعباس در مورخه ۲۶/۱/۹۰ در سالن هیئت وزنه برداری استان و با حضور ۳۵ شرکت کننده انجام شد که از بین آنان ۱۸ نفر به دور پایانی مسابقات راه یافتند . مرحله پایانی مسابقات در مورخه ۲/۲/۹۰ در محل بوستان غدیر راس ساعت ۱۶ برگزار گردید که (ادامه مطلب)