90/03/17

چاپ کتاب حدیث عاشقی

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری کنگره سرداران شهید و شهدای استان هرمزگان به مناسبت سوم خرداد و به یاد شصت شهید عملیات بیت المقدس (آزاد سازی خرمشهر) کتاب حدیث عاشقی را چاپ کرد. این کتاب شامل زندگینامه و وصیت نامه شصت شهید گرانقدر عملیات بت المقدس می باشد که در تعداد ۳۰۰۰ جلد (ادامه مطلب)

90/03/17

توزیع مجموعه “امام مهربان دوست خوب بچه ها” توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس

به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس تعداد ۱۰ هزار جلد کتاب با عنوان امام مهربان دوست خوب بچه ها را توزیع کرد. این مجموعه ۶ جلدی با کوشش محمد عامری سیاهویی و تصویرگری مهدی بادیه پیما و توسط نشر رسول منتشر شده است. مجموعه امام مهربان دوست خوب بچه ها، (ادامه مطلب)

90/03/7

پیام مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت روز زن

پیام مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت روز زن   بسم الله الرحمن الرحیم هنگامی که خداوند خواست لطفش را برای عزیزترین مخلوقش حضرت محمد (ص) به اتمام برساند دختری به عزیزی حضرت فاطمه (س) را به او اعطا کرد تا از جمله عزیزترین بانوان  عالم باشد. بنابر این تمامی زنان جهان (ادامه مطلب)

90/03/7

دیدار مدیر عامل سازمان از نشریه دریای اندیشه

به مناسبت روز ارتباطات  و روابط عمومی مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس از نشریه دریای اندیشه بازید و نشستی با مدیر مسئول، سردبیر و خبرنگاران این نشریه داشتند. علیرضا پاکدامن ضمن تقدیر و تشکر از نگاه فرهنگی این نشریه روز روابط عمومی و ارتباطات را تمامی همکاران این نشریه تبریک گفت. شایان ذکر (ادامه مطلب)

90/03/7

تجلیل مدیر عامل سازمان از کارمندان زن به مناسبت روز زن

به مناسبت روز بزرگداشت مقام شامخ مادر، مدیر عامل سازمان ضمن تشکر و قدر دانی از عملکرد بسیار خوب بانوان کارمند سازمان این روز مبارک را به تمامی بانوان تبریک گفته و هدیه ای را به رسم یادبود به بانوان سازمان اهدا نمود.