90/07/18

به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس؛ جشن روز جهانی کودک برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی کودک سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس جشنی را به همین مناسبت ویژه نونهالان و کودکان در پارک شهدا بندرعباس به مدت سه روز برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، معصومه قاسمی(رییس اداره فرهنگی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس) در این زمینه گفت: در سال ۱۹۴۶ (ادامه مطلب)

90/07/13

/هفته پنجم لیگ ممتاز فوتبال استان هرمزگان/ شهرداری نوین شاهین لنگه را از سد راه برداشت

از سری مسابقات فوتبال لیگ ممتاز استان هرمزگان روز گذشته تیم شهرداری نوین بندرعباس با یک پیروزی پرگل از سد تیم شاهین بندرلنگه عبور کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، تیم فوتبال شهرداری نوین بندرعباس که رقابت تنگاتنگی برای صدرنشینی با تیم میناب طیور دارد در هفته پنجم این رقابت ها (ادامه مطلب)

90/07/13

/هفته اول دور رفت لیگ برتر بانوان کشور/ تیم شهرداری بندرعباس بعد از سه بازی بدون امتیاز به خانه بازگشت

تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس در هفته نخست دور رفت لیگ برتر بسکتبال کشور با سه شکت به کار خود پایان داد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس،تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس در این هفته از مسابقات با نتایج تیام تهران ۷۱شهرداری بندرعباس ۲۶،شهرداری بندرعباس ۲۶فولادماهان (تینا) اصفهان ۶۹،وحدت آریاتهران ۸۱شهرداری بندرعباس (ادامه مطلب)

90/07/13

/هفته سوم سوپرلیگ کاراته کشور/ شش شکست کام نمایندگان هرمزگانی را تلخ کرد

هفته سوم سوپرلیگ کاراته کشور روز گذشته به میزبانی مجتمع فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با سه شکست برای تیم شهرداری بندرعباس به پایان رسید. به گزارش رواط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس،در این هفته از مسابقات که در سه مرحله به انجام رسید تیم شهرداری بندرعباس با سه شکست به کار خود پایان داد. (ادامه مطلب)

90/07/12

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: جشنواره فرهنگی ورزشی کرامت در بندرعباس برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: پاکدامن از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی کرامت طی دهه کرامت در بندرعباس خبر داد. علیرضا پاکدامن با اشاره به توجه ویژه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری به امر فرهنگ و ورزش در جامعه، اظهار داشت: آنچه در جامعه امروز احساس می شود تزریق محرکه هایی برای ایجاد (ادامه مطلب)

90/07/3

ویشگاهی پس از پیوستن به شهرداری بندرعباس: پیروزی برابر صنعت برق هرمزگان باعث افزایش انگیزه بازیکنان شد

کاپیتان تیم ملی کاراته کشورمان که در این فصل به عنوان مربی و بازیکن به تیم شهرداری بندرعباس پیوسته است، پیروزی برابر صنعت برق هرمزگان را باعث بالارفتن انگیزه در تیم شهرداری بندرعباس دانست. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، جاسم ویشگاهی در خصوص رقابت های هفته سوم و چهارم سوپرلیگ کاراته، (ادامه مطلب)

90/07/3

سرمربی تیم کاراته شهرداری بندرعباس: نمایش فوق العاده ای از خود نشان دادیم

سرمربی تیم کاراته شهرداری بندرعباس گفت: در رقابت های هفته سوم و چهارم سوپرلیگ کارارته نمایش فوق العاده ای از بازیکنانم شاهد بودم و بابت این موضوع بسیار خوشحالم. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمد بهرامی افزود: یکسری اشتباهات و نقص هایی در تیم وجود دارد که با تمرینات مداوم می (ادامه مطلب)

90/07/3

سوپرلیگ کاراته کشور؛ شهرداری بندرعباس از شهرآورد هرمزگان سربلند بیرون آمد

هفته سوم و چهارم سوپرلیگ کاراته کشور هفته گذشته در سالن دستگردی تهران به صورت متمرکز برگزار و در یکی از مهمترین دیدارها شهرآورد هرمزگانی ها به سود تیم شهرداری بندرعباس به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، در هفته سوم مسابقات تیم شهرداری بندرعباس که در هفته اول و (ادامه مطلب)