92/02/31

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در دیدار با مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس : در حوزه فرهنگ بایستی همه اقشار را به نظام علاقمند کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهردای بندرعباس ، حجت الاسلام و المسلمین حسین مرشدی در دیدار با مدیرعامل این سازمان گفت : در حوزه فرهنگ بایستی همه اقشار مردم را به نظام ، انقلاب و رهبری علاقمند کرد . مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اظهار داشت : ما وظیفه داریم دستاوردهای نظام (ادامه مطلب)

92/02/30

جشن علی ( علیه السلام ) پدر مهربان ، برگزار می شود

همزمان با فرخنده زادروز پیشوای پرهیزکاران ، امیرمؤمنان علی ( ع ) و روز پدر ، آیین جشن و شادمانی با عنوان ” علی ( ع ) پدر مهربان “ ، با حضور قشرهای مختلف مردم برگزار می شود . “معظمی گودرزی” مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با اعلام این خبر افزود : این (ادامه مطلب)

92/02/28

طرح گسترش فرهنگ شهروندی با موضوع مشارکت همگانی در انتخابات ، اجرا می شود

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس از ادامه طرح گسترش فرهنگ شهروندی در خردادماه امسال با موضوع خلق حماسه سیاسی و مشارکت همگانی در انتخابات آینده خبر داد . “معظمی گودرزی” گفت : از آنجا که به فرموده مقام معظم رهبری ، نمونه با ارزش حماسه سیاسی ، انتخابات است جلب مشارکت حداکثری مردم در (ادامه مطلب)

92/02/25

مجموعه جدید “آرمان شهر” منتشر شد

در  راستای اجرای طرح گسترش فرهنگ شهروندی و بمنظور جذب مشارکت همگانی در ساختن شهری آباد، با نشاط و اسلامی ، مجموعه جدید کتابچه “آرمان شهر” چاپ و منتشر شد . مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با اعلام این خبر افزود : کتابچه“آرمان شهر” ، سلسله نوشته هایی است که ویژگی ها و خصوصیات (ادامه مطلب)