92/11/21

شهرداری بندرعباس بر سکوی قهرمانی ایستاد

شهرداری بندرعباس با اقتدار قهرمان لیگ برتر فوتبال نوجوانان هرمزگان شد . دیدار پایانی این مسابقات بین تیم های شهرداری و پاس بندرلنگه به داوری بلال رئیسی و کمک های مجید باصولی و محمد احمدی و با حضور عده ای از تماشاگران مشتاق در ورزشگاه تختی بندرعباس برگزار شد . در این بازی شاگردان منصور (ادامه مطلب)

92/11/21

شهرداری بندرعباس نایب قهرمان جوانان هرمزگان شد

دیدار فینال لیگ فوتبال جوانان هرمزگان در یک ماراتن سه ساعته بین تیم های شهرداری بندرعباس و آلومینیوم المهدی برگزار شد و قهرمان خود را شناخت . شاید برای دوستداران فوتبال عجیب باشد که چرا این دیدار سه ساعت به طول انجامیده است . این مسابقات با حضور ۸ تیم در دو گروه شرق و (ادامه مطلب)

92/11/16

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس : جشنواره فرهنگی ورزشی ” شمع” در حال برگزاری است

به میمنت ایام الله دهه مبارک فجر و همزمان با سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس جشنواره ای با مضمون ” شمع” برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، ” معظمی گودرزی ” با اعلام این خبر گفت : جشنواره فرهنگی ورزشی ” (ادامه مطلب)

92/11/16

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می کند جشن رادیو فجر در بندرعباس

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، به میمنت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جشنی با مضمون “رادیو فجر” در بندرعباس در حال برگزاری است. مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در این خصوص گفت : جشن رادیو فجر از ۱۳ الی ۲۲ بهمن ماه جاری در بوستان غدیر در (ادامه مطلب)

92/11/16

به میمنت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ؛ تور انقلاب در شهر بندرعباس برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، تور انقلاب با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و خانه شهریاران جوان از۱۲ الی ۲۲ بهمن جاری در حال برگزاری است . معظمی گودرزی گفت : به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ، تور انقلاب امسال با بازدید از مسیرهای راهپیمایی سال ۵۷ (ادامه مطلب)

92/11/6

دور رفت مرحله پلی آف سوپرلیگ بسکتبال بانوان کشور : شهرداری حریف کرمنشاهی خود را شکست داد

 دور رفت مرحله پلی آف سوپرلیگ A بسکتبال بانوان کشور در سالن آرارات تهران برگزار شد . در دور رفت مرحله پلی آف این مسابقات که به میزبانی تیم وحدت آریا تهران در سالن آرارات برگزار شد بانوان شهرداری بندرعباس موفق شدند ۵۴ بر ۴۸ معراج کرمانشاه را شکست دهند . در سایر دیدارها این (ادامه مطلب)