93/03/28

جشن نیمه شعبان در بندرعباس برگزار شد

به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و با همکاری سپاه امام سجاد (ع)، همزمان با نیمه شعبان و ولادت با سعادت منجی عالم بشریت امام زمان (عج) جشن نیمه شعبان در سطح شهر بندرعباس برگزار شد. به گزارش سارمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، جشن نیمه شعبان بمدت ۳ روز از بیست و یکم الی (ادامه مطلب)

93/03/18

به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ؛ جشن نیمه شعبان برگزار می شود

همزمان با نیمه شعبان وولادت باسعادت منجی عالم بشریت امام زمان (عج) جشن نیمه شعبان در بندرعباس برگزار می شود . به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، جشن نیمه شعبان در شبهای ۲۱ ،۲۲ و ۲۳ ماه جاری با همکاری سپاه امام سجاد (ع) در پارک غدیر زیر پرچم جمهوری اسلامی (ادامه مطلب)

93/03/18

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: امید به ظهور امام عصر (عج) ایجاد جاذبه مى‏کند

معظمی گودرزی ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) گفت: منتظران واقعی کسانی هستند که جامعه را برای حضور ایشان آماده سازند و جامعه منتظر ، جامعه ای است که همیشه در حال تلاش و کوشش و خودسازی است .  وی در ادامه اظهار داشت : ظهور و قیام حضرت مهدى صلوات الله علیه یک (ادامه مطلب)

93/03/13

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس : امام خمینی(ره)، منادی اسلام زنده است

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس بمناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت : امام خمینی (ره) با بینش وسیع خود، منادی اسلام زنده و پویا در اندیشه و عمل است و پیروزی انقلاب اسلامی مهم ترین حاصل سال ها تلاش فکری و جهادی ایشان در عرصه احیای دین و اصلاح جامعه بود که از نظر (ادامه مطلب)