93/06/31

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: موفقیت های تیم مردمی شهرداری زمینه ساز افزایش نشاط و شادابی عمومی شهروندان است

محمد مهدی جهانبخش در حاشیه ثبت قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس، افزود: در بازی های امسال با تمامی توان و ارایه فوتبالی زیبا، تماشاگرپسند ، جوانمردانه و منطبق بر ارزش های اخلاقی و اسلامی به دنبال اعتلای جایگاه فوتبال هرمزگان باشید. وی در ادامه موفقیت های ورزشی تیم مردمی شهرداری را (ادامه مطلب)

93/06/29

شهردار بندرعباس در جمع اعضای تیم فوتبال: باید نام شهرداری بندرعباس لرزه بر حریفان بیاندازد

شهردار بندرعباس گفت: تیم فوتبال شهرداری بندرعباس یک سرمایه اجتماعی برای مردم هرمزگان است. عباس امینی زاده در جمع کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال شهرداری بندرعباس افزود: تیم فوتبال شهرداری بندرعباس از ریشه دار ترین تیم های حاضر در مسابقات لیگ یک کشور است و باید بدانید سراسر مردم هرمزگان حامی شما هستند. وی با (ادامه مطلب)

93/06/29

برای صعود به دور نهایی فوتبال ساحلی بانوان کشور؛ شهرداری بندرعباس به رشت می رود

بازی های این مرحله روزهای هشتم تا دهم مهر در شهرستان رشت برگزار خواهد شد و تیم شهرداری بندرعباس در گروه ب با تیم های حرم گناوه بوشهر ، فارسان چهارمحال و بختیاری و شهرداری هشتگرد رقابت می کند . در بازیهای مرحله نخست این پیکارها که در اصفهان برگزار شد تیم شهرداری بندرعباس با (ادامه مطلب)

93/06/26

آزمون استعدادیابی بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس

جهت شرکت در آزمون استعدادیابی بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس از متقاضیان دعوت به عمل می آید تا تاریخ ۱۵ مهرماه ۱۳۹۳ در روزهای زوج ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷:۳۰ در محل خانه بسکتبال حضور بهم رسانند. جهت کسب اطلاعات بیشتربا این شماره تماس حاصل نمائید: ۰۹۱۷۱۶۰۸۵۱۹  باقری  خانه بسکتبال: بلوار امام حسین (ع)- روبروی مهرگان- انتهاب (ادامه مطلب)

93/06/20

بمناسبت میلاد امام رضا (ع) برگزار گردید: جشن بزرگ میلاد خورشید

جشن میلاد خورشید توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و با مشارکت مجموعه ورزشی جوانان در زمین ورزشی چمن مصنوعی چهارصد دستگاه و با حضور امینی زاده شهردار بندرعباس، پرویز سالاری رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، هومن رفیعی بندری نائب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و هنرمندان برجسته (ادامه مطلب)

93/06/19

کفاشیان در دیدار با مدیرعامل باشگاه شهرداری بندرعباس: شهرداری بندرعباس پتانسیل حضور در لیگ برتر را داراست

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: تیم فوتبال شهرداری بندرعباس با سابقه درخشان و حضور موفق طی سالیان گذشته لیاقت حضور در لیگ برتر را داراست. علی کفاشیان در دیدار با مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، افزود: شهرداری بندرعباس با دارا بودن یک شهردار ورزشی باید بتواند ظرفیت های بالقوه خود در ورزش به ویژه (ادامه مطلب)

93/06/19

تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس توانست مرحله نخست لیگ برتر کشور را با صدرنشینی پشت سربگذارد.

شهرداری بندرعباس با سه پیروزی به مرحله دوم صعود کرد تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس توانست مرحله نخست لیگ برتر کشور را با صدرنشینی پشت سربگذارد. با انجام بازیهای روز سوم مسابقات لیگ برتر بانوان کشور به میزبانی اصفهان، تیم سبحان تیران موفق شد در سومین گام خزرپوشان مازندران را از پیش رو بردارد (ادامه مطلب)

93/06/19

دکتر سایبانی مدیر تیم های پایه فوتبال شهرداری بندرعباس شد

با حکم مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس “دکتر حمیدرضاسایبانی “ به عنوان مدیر تیم های پایه فوتبال شهرداری بندرعباس بندرعباس انتخاب شد . محمدمهدی جهانبخش در این خصوص گفت : از آنجا که فوتبال هرمزگان از استعدادهای ناب و پتانسیل بالایی برخوردار است باید به شکلی مدرن و با برنامه ریزی صحیح به سمت (ادامه مطلب)

93/06/19

تیم شهرداری بندرعباس در هفته دوم مسابقات لیگ تیراندازی با کمان باشگاههای کشور متحمل دو شکست شد .

در این هفته از رقابت های تیم شهرداری بندرعباس در مسابقات دور سوم و چهارم ماده ریکر و آقایان با نتایج مشابه            ۵ بر صفر مقابل تیم های هیئت فارسان و هیئت کیش شکست خورد . هفته دوم لیگ تیراندازی با کمان به میزبانی شهرستان لاهیجان برگزار شد . در پایان این هفته از مسابقات (ادامه مطلب)