93/07/27

تبریک امینی زاده در پی قهرمانی بانوان فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس

شهردار بندرعباس در پیامی قهرمانی تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس در مسابقات لیگ برتر کشور را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، در پیام عباس امینی زاده آمده است: بسمه تعالی قهرمانی افتخارآفرین بانوان شهرداری بندرعباس در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور بار دیگر شایستگی و توانمندی ورزشکاران (ادامه مطلب)

93/07/27

در پی قهرمانی بانوان شهرداری بندرعباس در لیگ برتر فوتبال ساحلی؛

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در پیامی قهرمانی تیم فوتبال ساحلی بانوان کشور را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، در متن پیام محمد مهدی جهانبخش آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم همانا ورزشکاری، مجموعه ای از اخلاق، روح پهلوانی و تندرستی  است که شما شیرزنان هرمزگانی در رشته (ادامه مطلب)

93/07/26

بانوان شهرداری بندرعباس بر بام فوتبال ساحلی ایران قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، در دیدار پایانی مرحله نهایی این مسابقات شهردرای بندرعباس با نتیجه ۵ بر ۳ بر حرم بندرگناوه به پیروزی رسید و با کسب ۹ امتیاز مقام قهرمانی این دوره را برای چهارمین بار کسب کرد و نماینده استان بوشهر در مکان سوم قرارگرفت. پیش از این (ادامه مطلب)

93/07/26

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: ترویج ورزش در بین مردم و بالا بردن میزان نشاط و شادی جامعه ضروری است

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: قصد داریم علاوه بر ورزش قهرمانی در ورزش محلات ورود کرده و سعی در نخبه پروری، کشف استعدادها و از همه مهمتر تزریق روحیه نشاط و شادابی در جامعه داشته باشیم. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش به مناسبت ۲۶مهــر ماه روز (ادامه مطلب)

93/07/26

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در نخستین همایش پیاده روی محله: سیاستگذاری مان حرکت به سوی شهری شاداب و با نشاط است

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: با وجود این مشکلات نقش ورزش در سلامت جامعه بسیار مهم و ضروری است که باید برای این موضوع برنامه‌ریزی شود تا ورزش برای عموم مردم فرهنگسازی و استقبال حداکثری مردم از ورزش را شاهد باشیم. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش (ادامه مطلب)

93/07/26

تکلیف قهرمان به روز آخر کشیده شد

بانوان شهرداری بندرعباس با پیروزی برابر سبحان تیران اصفهان گام محکمی برای دفاع از قهرمانی برداشتند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، در دیدار اول دومین روز این مسابقات تیم شهرداری با نتیجه ۹ بر ۸ تیم سبحان تیران اصفهان را شکست و با شش امتیاز صدرنشین شد. در این دیدار مهسا (ادامه مطلب)

93/07/26

هفته نخست سوپر لیگ بسکتبال بانوان کشور؛ شهرداری بندرعباس مقتدرانه بر صدر گروه دوم قرار گرفت

تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس هفته اول سوپرلیگ بسکتبال بانوان کشور را مقتدرانه آغاز کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، دور رفت مرحله مقدماتی رقابت های سوپر لیگ A بسکتبال زنان ایران با حضور ۱۲ تیم در دو گروه A و B از فردا (چهارشنبه) در تهران، شیراز و گرگان آغاز شد. (ادامه مطلب)

93/07/26

لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور؛ شهرداری بندرعباس به قهرمانی نزدیک شد

تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس با پیروزی برابر نماینده کرمان یک گام به قهرمانی نزدیک شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، دورنهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور با شرکت چهار تیم حرم گناوه، شهرداری بندرعباس، سبحان تیران اصفهان و هیات فوتبال کرمان از روز گذشته(۲۴ مهر) در ورزشگاه ساحلی (ادامه مطلب)

93/07/23

کسب موفقیت تیم تیراندازی با کمان شهرداری بندرعباس در لیگ برتر کشور

مدیر تیم‌های تیراندازی با کمان شهرداری بندرعباس از کسب موفقیت این تیم‌ها در لیگ برتر سال ۹۳ خبر داد. حامد رضوانی با اعلام این خبر اظهار کرد: لیگ برتر تیراندازی با کمان کشور از یازدهم مرداد ماه، با حضور تیم‌های پاس قوامین، گروه معادن تیموری محلات، آرسام، هیئت زنجان، پیکان‌های سرخ، هیئت فارس، کن تن، (ادامه مطلب)