93/09/29

محمد مهدی جهانبخش به عنوان رئیس کمیته فرهنگی ستاد خدمات سفر شهرداری انتخاب شد.

عباس امینی زاده شهردار بندرعباس طی حکمی محمد مهدی جهانبخش مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس را به سمت رئیس کمیته فرهنگی ستاد سفر برگزید. در این حکم آمده است: با عنایت به تجارب ارزنده جنابعالی و به موجب این ابلاغ با حفظ پست سمت سازمانی به سمت رئیس کمیته فرهنگی و عضو ستاد (ادامه مطلب)

93/09/29

باشگاه شهرداری بندرعباس در اقدامی جالب یاد و خاطره ناصر عبداللهی را زنده نگاه داشت.

پیش از آغاز دیدار تیم های شهرداری بندرعباس و داماش گیلان به مناسبت هشتمین یلدای بی ناصریا از سوی باشگاه شهرداری بندرعباس با اهدای شاخه گل یاد و خاطره این هنرمند زنده نگاه داشته شد. همچنین این باشگاه روز شنبه ۲۹ آذرماه مراسمی را از ساعت ۱۴ الی ۱۶ بر سر مزار این هنرمند فقید (ادامه مطلب)

93/09/29

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس گفت: این پیروزی حاصل تلاش گروهی و همت بازیکنانم بود.

عبدالرحیم خرمزی افزود: دیدار تماشایی و جذابی را از هر دو تیم شاهد بودیم که تنها فکرمان کسب سه امتیاز این دیدار خانگی بود. وی با بیان اینکه شهرداری بندرعباس از پتانسیل بالایی برخوردار است، اظهار کرد: در هفته های ابتدایی به دلیل دیر بسته شدن تیم چندان از هماهنگی بالایی برخوردار نبودیم که خوشبختانه (ادامه مطلب)

93/09/29

تیم شهرداری بندرعباس با پیروزی برابر داماش گیلان همچنان به روند شکست ناپذیری خود در پنج مسابقه قبلی ادامه داد.

از سری مسابقات هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم شهرداری بندرعباس در حضور بیش از دو هزار هوادار در خانه میزبان تیم داماش گیلان بود. در این مسابقه عبدالرحیم خرمزی سرمربی تیم نارنجی‌پوش شهرداری بندرعباس در ترکیب خودش شهرام مهربان، رضا مردانی، مکی شریفی، علی جهانگیری، قاسم پوراسدالله، محمدباقر زعفرانی، جابر نصیری (٨۵ (ادامه مطلب)

93/09/29

ووشوی هرمزگان مازندران را مبهوت کرد

پیروزی ذخیره های شهرداری بندرعباس در هفته ششم لیگ‌برتر ووشوی کشور مقابل نماینده مازندران. در هفته ششم لیگ برتر ووشوی کشور، تیم شهرداری بندرعباس با درخشش بازیکنان ذخیره خود توانست تاکسیرانی آمل را با نتیجه مطلوب ۸ بر ۵ شکست دهد. در هفته ششم لیگ برتر ووشوی کشور که در محل آکادمی ووشوی ایران و (ادامه مطلب)

93/09/26

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس خبرداد: برگزاری المپیاد ورزشی محلات بندرعباس در بهمن ماه

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس از برگزاری المپیاد ورزشی محلات در بهمن ماه خبرداد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش در نشست برنامه ریزی نخستین المپیاد ورزشی محلات بندرعباس که با حضور خادمی، مهاون ورزش اداره کل ورزشو جوانان استان هرمزگان، روسای هیئت های ورزشی استان هرمزگان برگزار (ادامه مطلب)

93/09/26

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس خبرداد: برگزاری هفته فرهنگی بندرعباس در آینده ای نزدیک

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: برگزاری هفته فرهنگی بندرعباس گامی مهم و مؤثر برای معرفی ظرفیت و پتانسیل های اقتصادی و گردشگری این شهر به شمار می رود که باید از این فرصت به نحواحسن استفاده کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش در دیدار با معاون (ادامه مطلب)

93/09/24

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: ورزش بسترساز کاهش بسیاری از ناهنجاریهای اجتماعی است

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: توجه به ورزش همگانی با رویکرد توسعه ورزش های محله ای از اهم فعالیتهای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در سال جاری است . به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش در حاشیه همایش پیاده روی همگانی محله چهارصد دستگاه های ویژه اربعین (ادامه مطلب)

93/09/24

کم کاری و غفلت در اشاعه فرهنگ بومی، تسریع واگذاری میدان، به سایر رقباست

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: صنایع دستی ترکیبی از فن، هنر، مهارت و خلاقیت است که ریشه در تاریخ، فرهنگ، آداب و رسوم اصیل مردم یک سرزمین دارد و از آن دسته آثاری است که نه تنها با گذشت زمان کهنه و بی ارزش نمی شوند، بلکه قدمت و ارزشی دوچندان پیدا می کنند. (ادامه مطلب)

93/09/24

توجه به اسناد و کتاب به عنوان مواریث مملکت باید تقویت شود

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر بندرعباس گفت: استان هرمزگان سابقه تاریخی زیادی دارد و نام این استان با تاریخ ایران گره خورده است. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، کیانوش جهانبخش در جمع اعضای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، افزود: با وجود اسناد مهم تاریخی در هرمزگان اما این استان (ادامه مطلب)