93/12/13

گرامیداشت ایام فاطمیه از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، مراسم شهادت دخت نبی اکرم(ص) حضرت فاطمه زهرا(س)، با سخنرانی حجج الاسلام رحمانیان و رایگانی ، در حسینه عاشقان ثارالله برگزار می‌شود. این مراسم در روزهای سه‌شنبه ۱۲ اسفند و پنجشنبه ۱۴ اسفند ماه ، ساعت ۱۹:۳۰ با مداحی مداح اهل‌بیت، حاج امیر عارف و با همکاری (ادامه مطلب)

93/12/11

لیگ دسته اول فوتبال کشور: شهرداری بندرعباس ۰ – راهیان کرمانشاه ۰

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور در بندرعباس با دیدار دو تیم شهرداری بندرعباس و راهیان کرمانشاه پیگیری شد و در پایان دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. در این دیدار تیم شهرداری بندرعباس با حمایت هواداران خود موقعیت های فراوانی را (ادامه مطلب)

93/12/9

با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس همایش بزرگ پیاده روی خانواده برگزار شد.

همایش بزرگ پیاده روی خانواده صبح روز جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۳ با حضور شهروندان بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، همایش بزرگ پیاده روی همگانی و خانوادهکه به صورت مستقیم از شبکه سوم سیما پخش شد، از پشت استانداری سابق تا بوستان غدیر در حاشیه بلوار ساحلی  برگزار (ادامه مطلب)

93/12/9

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: موفقیت های ورزش بانوان نشان از برنامه ریزی صحیح باشگاهست

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: حفظ موفقیت از رسیدن به موفقیت مهمتر است که بانوان بسکتبالیست شهرداری نشان دادند از پتانسیل بالایی برخوردار هستند. محمد مهدی جهانبخش در حاشیه استقبال از تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس که مقام سوم سوپرلیگ کشور را بدست آورده اند، افزود: تعداد رشته های ورزشی ویژه بانوان در (ادامه مطلب)

93/12/9

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس: شایستگی بانوان ورزشکار هرمزگانی را به نمایش گذاشتیم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس گفت: در اختیار نداشتن تمامی بازیکنانم در دیدار برابر ذوب آهن سکوی دومی مان را به سومی تبدیل کرد. رضوان باقری افزود: در فصل جاری شاهد رقابت های سخت و فشرده ای بودیم که تمامی تیم ها با قدرت وارد مسابقات شده و برای رفتن بر روی سکو برنامه (ادامه مطلب)

93/12/9

شهرداری بندرعباس بر سکوی سوم سوپرلیگ بسکتبال بانوان کشور ایستاد .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس،  ، رقابتهای روز پایانی سوپرلیگ بسکتبال بانوان امروز به میزبانی گاز تهران برگزار شد و تیم آرارات با غلبه بر گاز عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورد. تیم آرارات تهران در آخرین دیدار خود با نتیجه ۶۸ بر ۶۰ برابر گاز تهران پیروز شد (ادامه مطلب)

93/12/9

نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت: شهرداری بندرعباس هویت ورزش هرمزگان است

نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت گفت: شهرداری بندرعباس هویت ورزش هرمزگان است و باید با تلاش بیشتر اعتبار آن را در سطح کشور به جایگاه اصلی اش برسانیم. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، منصور آرامی در جمع بازیکنان تیم فوتبال شهرداری بندرعباس افزود: در سال ۸۵ زمانی که بر (ادامه مطلب)

93/12/5

نشست هم اندیشی کمیته فرهنگی خدمات سفر شهرداری بندرعباس برگزار شد.

نشست هم اندیشی کمیته فرهنگی خدمات سفر شهرداری بندرعباس دوشنبه ۴ اسفند با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس مدیران و نمایندگان  سازمانهای وابسته شهرداری برگزار شد . محمد مهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، شهرداری را پیشانی خدمات رسانی دانست و از مدیران این حوزه خواست تا با بهره گیری (ادامه مطلب)

93/12/2

با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری مسابقات دو ماراتن قهرمانی کشور جام هرمز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، مسابقه دو ماراتن قهرمانی کشور جام هرمز با حضور ۵۵ دونده از سراسر کشور برگزار شد. این مسابقات که با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری برای دومین بار در بندرعباس برگزار شد ، به مسافت ۴٢ کیلومتر و ١٩۵ متر از مسیر زیرپرچم پارک غدیر (ادامه مطلب)

93/12/2

شهرداری بندرعباس ، جایگاه سوم لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های کشور را به خود اختصاص داد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، هفته پایانی لیگ برتر ووشوی مردان در حالی برگزار شد که در دیدار رده بندی هشتمین دوره لیگ برتر تیم‌های شهرداری بندرعباس و پاس قوامین به مصاف هم رفتند که در پایان نماینده بندرعباس با کسب برتری ۱۲ بر یک بر سکوی سوم ایستاد. در (ادامه مطلب)