94/05/21

نام نویسی کلاس های اوقات فراغت در فرهنگ سرای دوراهی ایسینی آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، ثبت نام کلاسهای تابستانی فرهنگ سرای دوراهی ایسینی از ابتدای مرداد ماه ۹۴ در محل فرهنگ سرای دوراهی ایسینی واقع در کمربندی ، انتهای خیابان الله پرست آغاز شد. کلاسهای تابستانی فرهنگ سرای دوراهی ایسینی در کلاس های فرهنگی ، قرآنی و مشاوره خانواده می (ادامه مطلب)

94/05/21

جایگاههای عرضه مطبوعات نقشی مهم در گسترش فرهنگ دارند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به اهتمام شهرداری بندرعباس به زیباسازی فضای این شهر، روند ساماندهی جایگاه عرضه مطبوعات تسریع می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش در بازدید از شماری از جایگاه های عرضه مطبوعات شهر بندرعباس، افزود: خوشبختانه عزم جدی برای تحقق (ادامه مطلب)

94/05/18

تقدیر دبیر کل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران از باشگاه شهرداری بندرعباس

با ارسال نامه ای از سوی دکتر علیرضا اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران از همکاری باشگاه شهرداری بندرعباس با تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان پیش از اعزام به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۵ پرتغال تشکر و قدردانی شد . وی با تقدیر از زحمات محمد مهدی جهانبخش مدیرعامل این باشگاه گفت : همانگونه (ادامه مطلب)

94/05/18

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: حجم گسترده وظایف شهرداری بدون همراهی نقد و تحلیل رسانه‌ها نتیجه ایده آلی ندارد

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در پیامی، با گرامیداشت ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را فرصت «تکریم معرفت و آگاهی» عنوان کرد و افزود: اساس تعالی و توسعه، در ابعاد مادی و معنوی، نیازمند تحلیل و روشنگری است. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش در پیام خود خاطرنشان کرده‌است: (ادامه مطلب)

94/05/17

بازیکن تیم شهرداری بندرعباس به باشگاه فرنز یونایتدمی رود

باشگاه فرنز یونایتد مالزی کیی از فعال ترین آکادمی ها در جهان با ارسال دعوتنامه ای رسمی خواهان جذب فتح الله درزی بازیکن ملی پوش استان هرمزگانشد. این تیم در مسابقات آسیایی که هرساله به صورت رفت و برگشت برگزار می شودحضور خواهد یافت و خواهان این است که فتح الله درزی هرچه سریع تر (ادامه مطلب)

94/05/12

یاد آتش نشان فداکار ، گرامی داشته شد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس همزمان با روز ترویج فرهنگ پهلوانی و توسعه ورزش زورخانه ای با حضور جمعی از مدیران استانی در سالن غدیر آموزش و پرورش برگزار شد. محمد مهدی جهانبخش در حاشیه این مراسم با اشاره به روحیه بالای جوانمردی در بین ورزشکاران استان گفت: اگر انسان روحیه (ادامه مطلب)

94/05/11

طرح آموزشی امید آغاز شد

طرح امید با هدف آموزش تکنیک های مهارتی در رفتار با هدف محله محوری و ورود به مناطق کمتر توسعه یافته شهر بندرعباس  از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان هرمزگان به منظور گسترش فرهنگ شهروندی آغاز شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی (ادامه مطلب)