94/07/29

لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور؛شهرداری بندرعباس مقتدرانه راهی دورنهایی شد

تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس توانست با شکست هیئت شیراز مقتدرانه و به عنوان تیم نخست راهی مرحله نهایی لیگ برتر کشور شود. در روز پایانی مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور در گروه نخست در بندرعباس تیم شهرداری موفق شد با شکست ۱۲ بر ۲ نماینده شیراز با کسب ۱۸ امتیاز مقتدرانه (ادامه مطلب)

94/07/29

شهرداری بندرعباس-برق نوین شیراز/چهارشنبه ساعت ۱۵ ورزشگاه تختی

دیدار نارنجی های گروه اول لیگ دسته دوم فوتبال کشور می تواند مصاف دیدنی هفته سوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور باشد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، نتایج هفته پیشین نشان می دهد که هر دو تیم با روحیه بالا پای به میدان خواهند گذاشت. برقیها در یک دیدار خانگی سه (ادامه مطلب)

94/07/28

برگزاری تجمع بزرگ هیئت های دانش آموزی با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، تجمع بزرگ هیئت های دانش آموزی با حضور پرشور دانش آموزان امروز در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار شد.

94/07/28

آیین ویژه سوگواری ماه محرم در سازمان فرهنگی + گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، مراسم عزاداری روز ششم ماه محرم با حضور عباس امینی زاده شهردار بندرعباس ، معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس و شماری از مدیران شهری در نمازخانه این سازمان در فضایی آکنده از حزن و اندوه سالار شهیدان، امام حسین (ع) و یاران باوفایش برگزار گردید.  

94/07/28

اعلام ویژه برنامه های محرم شهرداری بندرعباس از سوی مدیرعامل سازمان فرهنگی

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندعباس در تشریح برنامه های فرهنگی ویژه ایام محرم و صفر گفت : این سازمان امسال نیز همچون سال های گذشته با اجرای برنامه های فرهنگی ویژه ای ایام محرم و صفر را به سوگ می نشیند . به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری  بندرعباس ، محمد مهدی (ادامه مطلب)

94/07/27

برگزاری یادواره شهدای محله نخل ناخدا با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، یادواره شهدای محله نخل ناخدا با عنوان نخل های جاودان در مسجد امام جعفر صادق (ع) محله نخل ناخدا برگزار گردید. گفتنی است این یادواره با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری و مداحی ثارالله رحمانی و افخمی در اولین روز از ماه محرم با حضور (ادامه مطلب)

94/07/26

لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور؛ شهرداری بندرعباس حریفش را ۱۵ تایی کرد

تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس در آغاز دور برگشت مرحله نخست لیگ برتر کشور مقابل شهید نوروزی چلیچه به یک پیروزی دلچسب دست یافت. در آغاز دور برگشت لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور که به میزبانی شهرداری بندرعباس در زمین غدیر برگزار می شود تیم شهرداری بندرعباس توانست با نتیجه ۱۵ بر ۴ (ادامه مطلب)

94/07/26

برگزاری زیارت عاشورا در سازمان

برگزاری روزانه زیارت عاشورا در دهه اول محرم در نمازخانه سازمان فرهنگی ورزشی ورزشی

94/07/25

آغاز دور برگشت لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان

دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان در گروه اول از امروز به میزبانی شهرداری بندرعباس برگزار می شود. این مسابقات به میزبانی بندرعباس از ۲۴ لغایت ۲۸ مهرماه برگزار و تیم شهرداری بندرعباس که در دور رفت موفق شد هر سه بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد به دنبال صدرنشینی (ادامه مطلب)

94/07/25

در دیداری تدارکاتی؛نوجوانان شهرداری بندرعباس ۲-نوجوانان آلومینیوم هرمزگان صفر

تیم فوتبال نوجوانان شهرداری بندرعباس در آخرین دیدار تدارکاتی اش پیش از شروع مسابقات لیگ برتر استان موفق شد از سد آلومینیوم هرمزگان عبور کند. در این دیدار که در ورزشگاه تختی بندرعباس برگزار شد برای تیم شهرداری بندرعباس علی استادی و محمد امین جمالی موفق به گلزنی شدند.