95/09/30

نونهالان شهرداری بندرعباس از سد خلیج‌فارس خونسرخ گذشتند

تیم فوتبال نونهالان شهرداری بندرعباس در هفته اول لیگ نونهالان استان از سد تیم خلیج‌فارس خونسرخ گذشت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، در هفته اول لیگ نونهالان هرمزگان تیم فوتبال شهرداری بندرعباس با انجام یک دیدار سراسر هجومی میزبان خود خلیج‌فارس خونسرخ را در هم شکست. تیم شهرداری بندرعباس توانست در (ادامه مطلب)

95/09/30

کمانداران شهرداری بندرعباس تیم بوشهری را مغلوب کردند

در رقابت‌های لیگ دسته یک کشور در رشته تیراندازی باکمان، شهرداری بندرعباس توانست رقیب بوشهری خود را شکست دهد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، از سری رقابت‌های لیگ دسته یک کشور در رشته تیراندازی باکمان که به میزبانی تیم شهرداری بندرعباس برگزار شد، تیم میزبان توانست با نتیجه مقتدرانه ۱۲ بر (ادامه مطلب)

95/09/28

تیم نوجوانان ووشو شهرداری بندرعباس از مقام قهرمانی خود در لیگ برتر استان دفاع کرد

شهرداری بندرعباس با شکست تیم قدرتمند هیئت ووشو رودان موفق به کسب مقام قهرمانی لیگ برتر هرمزگان شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، لیگ برتر ووشو نوجوانان استان هرمزگان با حضور ۵ تیم به صورت دوره ای برگزار شد که تیم شهرداری بندرعباس با کسب ۱۸ امتیاز موفق به قهرمانی در (ادامه مطلب)

95/09/28

نشست کمیته فرهنگی نوروز ۹۶ شهرداری بندرعباس برگزار شد

برنامه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری بندرعباس برای هرچه با شکوه برگزار کردن نوروز ۹۶ مطرح و برای اجرا به تصویب رسید. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، در این نشست که با پیشنهادات و برنامه های حاضرین همراه بود محمد مهدی جهانبخش بیان کرد: با پیشنهادات ارزنده تمام (ادامه مطلب)

95/09/28

برگزاری مراسم جشن وحدت در محله خواجه عطا

به مناسبت میلاد پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع) با حضور مسئولین و مردم محله خواجه عطا شنبه شب، مراسم جشن میلاد در مجموعه ورزشی خواجه عطا برگزار شد که با استقبال مردم این محله مواجه شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش عنوان کرد: هدف از برگزاری (ادامه مطلب)

95/09/28

برگزاری همایش پیاده روی خانواده در محله شهرک توحید

به مناسبت میلاد پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع) با حضور مسئولین و مردم محله شهرک توحید بعد از ظهر شنبه ۲۷ آذر ماه با حضور پرشور خانواده های ساکن محله شهرک توحید همایش پیاده روی خانوادگی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش در این خصوص (ادامه مطلب)

95/09/28

برگزاری جشن وحدت در محله چهارصد دستگاه

به مناسبت میلاد پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع) با حضور مسئولین و مردم محله چهارصد دستگاه جمعه شب مراسم جشن میلاد در مجموعه فرهنگی  مذهبی محله چهارصد دستگاه برگزار شد که با استقبال خوب مردم این محله مواجه شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش در جمع (ادامه مطلب)

95/09/28

طرح محله به محله ادامه دارد

در ادامه طرح محله به محله با حضور شهردار بندرعباس و مدیران شهری، مسائل و مشکلات خدماتی، حمل و نقل و اجتماعی محلات بهشت زهرا، شهرک توحید و میدان قدس بحث و بررسی شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش با مهم دانستن خدمات اجتماعی در محلات اظهار کرد: این (ادامه مطلب)

95/09/24

لیگ فوتسال محلات بندرعباس برگزار می شود

مدیر عامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از برگزاری لیگ فوتسال محلات در دی ماه خبر داد به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ،محمدمهدی جهانبخش با اعلام این خبر گفت: مسابقات لیگ فوتسال محلات با همکاری و مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان ،هیئت فوتبال شهرستان،بسیج و شهرداری مناطق ۳ (ادامه مطلب)

95/09/23

دو بازیکن هرمزگانی تیم ملی نوجوانان به باشگاه شهرداری بندرعباس پیوستند

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس؛ محمد امین رضایی و محمد قادری دو بازیکن هرمزگانی تیم ملی نوجوانان  ، پس از دیدار با محمد مهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان و امین شاهی مدیر تیمهای پایه شهرداری بندرعباس به این باشگاه پیوستند.محمد امین رضایی در پست دفاع میانی  و محمد قادری توانایی بازی در پست (ادامه مطلب)