95/10/29

برگزاری کلاس های طرح رویش زندگی در شهرک توحید و گلزار شهدا

از سری کارگاه‌های طرح رویش زندگی برای والدین دانش آموزان در محله محله شهرک توحید با موضوعیت مهارت‌های زندگی کلاس آموزشی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، این کارگاه های یک‌روزه با موضوعیت مهارت‌های زندگی در محله شهرک توحید توسط سرکار خانم دکتر عیوضی برای والدین دانش آموزان در دبیرستان (ادامه مطلب)

95/10/28

برنامه های دهه فجر سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اعلام شد

برنامه های دهه فجر سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اعلام شد برنامه های ویژه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و هنری شهرداری بندرعباس برای هرچه با شکوه برگزار کردن دهه فجر انقلاب اسلامی امسال مطرح و برای اجرا به تصویب رسید. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، در این نشست که با پیشنهادات (ادامه مطلب)

95/10/28

انتصاب های جدید در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس

نشست شوراری اداری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد و در حاشیه آن مدیران جدید فرهنگی و ورزشی این سازمان معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در این نشست محمد مهدی جهانبخش ابراز کرد: سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری وظیفه سنگینی را در قبال جامعه عهده دار (ادامه مطلب)

95/10/26

برگزاری کلاس های طرح رویش زندگی در محله کوی آیت الله غفاری و گلزار شهدا

از سری کارگاه‌های طرح رویش زندگی برای والدین دانش آموزان در محله کوی آیت الله غفاری و گلزار شهدا با موضوعیت مهارت‌های زندگی کلاس آموزشی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، این کارگاه های یک‌روزه با موضوعیت مهارت‌های زندگی در محله کوی آیت الله غفاری توسط خانم زندخوان برای والدین (ادامه مطلب)

95/10/26

برگزاری کلاس کاهش آسیب های اجتماعی در سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس

در راستای کارگاه های طرح رویش زندگی در ارگان ها دولتی، کلاس های کاهش آسیب های اجتماعی برای کارکنان سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، این کارگاه یک روزه با هدف آموزش های لازم در جهت کاهش آسیب های اجتماعی در ارگان های دولتی (ادامه مطلب)

95/10/22

اولین جشنواره سوارکاری هرمزگان برگزار می‌شود

اولین جشنواره سوارکاری هرمزگان با حضور اسب‌های اصیل کشور در بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش دراین‌باره اظهار کرد: اولین جشنواره سوارکاری هرمزگان باهدف ایجاد نشاط و معرفی اسب‌های اصیل ایرانی برگزار می‌شود. وی ادامه داد: در این جشنواره سوارکاری اسب‌هایی از بندرعباس، رفسنجان، اصفهان، شهرکرد، یزد، (ادامه مطلب)

95/10/22

نام نویسی لیگ فوتسال محلات بندرعباس آغاز شد

نام نویسی لیگ فوتسال محلات در مناطق سه‌گانه شهری بندرعباس آغازشده است و تا ۲۸ دی‌ماه ادامه دارد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش گفت: مسابقات لیگ فوتسال محلات با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان، هیئت فوتبال شهرستان، بسیج و شهرداری مناطق سه‌گانه بندرعباس باهدف هویت بخشی به (ادامه مطلب)

95/10/20

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، محمدمهدی جهانبخش با انتشار پیامی درگذشت تأثربرانگیز یار دیرین امام و رهبری را تسلیت گفت. در این پیام آمده است: تاریخ هر کشوری برساخته و برخاسته از بروز و حضور شخصیت‌های ویژه‌ای است که از دل مردم آن جامعه، برجسته و راهبر می‌شوند. بی‌شک، تاریخ معاصر ایران، انقلاب اسلامی، (ادامه مطلب)

95/10/20

طرح محله به محله در محلات الشهدا، نایبند جنوبی و سنگ کن شرقی انجام شد

در ادامه طرح محله به محله با حضور شهردار بندرعباس و مدیران شهری، مسائل و مشکلات خدماتی، حمل و نقل و اجتماعی محلات الشهدا، نایبند جنوبی و سنگ کن شرقی بحث و بررسی شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش با مهم دانستن خدمات اجتماعی در محلات اظهار کرد: این (ادامه مطلب)

95/10/20

مستند معرفی شهر بندرعباس از شبکه مستند پخش می شود

برنامه مستند همسفر که جهت آشنایی با شهرهای مختلف ایران است، برای تهیه مستند از بندرعباس مهمان این شهر بود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش در خصوص این برنامه مستند اظهار کرد: عوامل مستند ساز این برنامه که سری جدید آن، بهمن ماه از شبکه مستند سیما پخش می (ادامه مطلب)