95/12/23

برگزاری عیدانه دختران آسمانی در بندرعباس

در آستانه سال جدید با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بازارچه خیریه برای تهیه غذا و اجناس به نفع کودکان بی سرپرست برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، این عیدانه همراه با سفره های هفت سین برای خرید است که مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز نیز (ادامه مطلب)

95/12/23

مهمترین اقدامات سازمان فرهنگی برای چهارشنبه آخر سال اعلام شد

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: اقدامات مثبتی را در جهت کاهش آسیب‌های چهارشنبه آخر سال در نظر گرفته‌ایم و با چاپ بروشور، تبلیغات محیطی و دیگر اقدامات موردنیاز آموزشی در جهت کاهش آسیب‌های چهارشنبه آخر سال برای کودکان و نوجوانان برآمده‌ایم. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی (ادامه مطلب)

95/12/22

میزبانی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از مسابقات نونهالان مناطق کشور

سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس میزبان مسابقات نونهالان مناطق کشور است. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از ۲۰ تا ۲۴ اسفندماه میزبان مسابقات مناطق رده سنی جوانان باشگاه‌های کشور است. در این دور از مسابقات تیم‌های شهرداری بندرعباس، گل گهر سیرجان، اتحاد شهرکرد، (ادامه مطلب)

95/12/22

راه‌یابی تیم شهردارى بندرعباس به مرحله بعدى مسابقات فوتبال جوانان کشور

شهردارى بندرعباس توانست با شکست رقیبان خود به مرحله بعدى مسابقات فوتبال جوانان کشور راه یابد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در روز پنجم و پایانی مسابقات فوتبال جوانان باشگاه‌های کشور در بندرعباس تیم شهردارى بندرعباس توانست در برابر حریفان خود به برترى دست یابد و جواز حضور در مرحله (ادامه مطلب)

95/12/22

راه‌یابی تیم شهرداری بندرعباس به فینال فستیوال مدارس فوتبال هرمزگان

تیم مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس با شکست حریفان خود به مرحله نهایی فستیوال مدارس فوتبال استان هرمزگان راه پیدا کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، از سری رقابت‌های فستیوال مدارس فوتبال استان هرمزگان تیم مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس توانست با شکست حریفان خود به مرحله نهایی این رقابت‌ها صعود کند. (ادامه مطلب)

95/12/12

میزبانی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از مسابقات فوتبال جوانان کشور

سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس میزبان مرحله اول گروه دهم مسابقات مناطق رده سنی جوانان باشگاه‌های کشور است. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از ۱۲ تا ۱۸ اسفندماه میزبان مسابقات مناطق رده سنی جوانان باشگاه‌های کشور است. در این دور از مسابقات تیم‌های (ادامه مطلب)

95/12/12

تقدیر فدراسیون وزنه برداری کشور از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری

با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی استان هرمزگان با قهرمانی تیم بندرعباس به اتمام رسید. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی استان هرمزگان، گرامیداشت شهدای آتش‌نشان در ۲ رده سنی نوجوانان و بزرگ‌سالان با حضور ۴۴ وزنه‌بردار در قالب ۴ تیم در سالن (ادامه مطلب)

95/12/12

لیگ فوتسال محلات بندرعباس پایان یافت

لیگ فوتسال محلات با حضور تیم های مختلف محلات در سه نقطه شهری بندرعباس که از اوایل بهمن ماه آغاز شده بود با معرفی تیم های برتر پایان یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس ابراز کرد: مسابقات لیگ فوتسال محلات با همکاری هیئت (ادامه مطلب)