96/01/30

تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس اقدام به جذب بازیکن کرد

تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس نماینده هرمزگان در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور جهت جذب بازیکنان با استعداد این رشته ورزشی فراخوان منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در این فراخوان تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس از ۱۹ تا ۲۶ فروردین‌ماه جهت جذب بازیکن اقدام کرد. علاقه‌مندان جهت جذب (ادامه مطلب)

96/01/23

برگزاری جشن ولادت حضرت علی (ع) در محله اسلام‌آباد بندرعباس

در شب میلاد حضرت علی (ع) سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به برگزاری جشن میلاد در محله اسلام‌آباد بندرعباس کرد که با استقبال خوب اهالی این محله روبه‌رو  شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در جمع اهالی محله اسلام‌آباد (ادامه مطلب)

96/01/23

برگزاری جشن ولادت حضرت علی (ع) در سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس

به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) با حضور کارکنان سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در محل این سازمان جشن میلاد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با تبریک میلاد مولی متقیان حضرت علی (ع) ابراز کرد: سال ۱۳۹۵ سال خوبی برای (ادامه مطلب)

96/01/21

پیام تبریک مدیر عامل سازمان به مناسبت میلاد حضرت علی (ع)

سیزده رجب سرآغاز طلوع خورشید زندگی بزرگ‌مردی است که ولادتش در کعبه و شهادتش در مسجد بود؛ حضرت علی (ع) آغازگر امامت و مظهر عدالت و خداپرستی و تربیت‌یافته در مکتب نبوت است که با گفتار، رفتار و منش خویش، دل‌های تشنه حقیقت را از چشمه لایزال الهی سیراب ساخته است. این امام همام با (ادامه مطلب)

96/01/1

فرهنگ نماز گسترش می یابد

هم‌زمان با نوروز ۱۳۹۶ سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر و ستاد اقامه نماز استان هرمزگان اقدام به فرهنگ‌سازی درزمینهٔ امربه‌معروف و نهی از منکر و برپاداشتن نماز کرده است. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس (ادامه مطلب)

96/01/1

راهنمای گردشگران منتشر شد

در آستانه سال جدید و آغاز سفرهای نوروزی راهنمای گردشگری و معرفی نقاط تفریحی، تجاری و اسکان در شهر بندرعباس از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس چاپ و توزیع شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، راهنمای گردشگران نوروزی ۱۳۹۶ به‌صورت جامع به معرفی نقاط تاریخی، گردشگری و تجاری شهر (ادامه مطلب)

96/01/1

پیام نوروزی مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس

اکنون‌ که دست کردگار بر پهنه‌ی هستی طرح طراوت و نقش مهر نگاشته است به درگاهش سجده شکر و به آستانش دست دعا بر افراشته‌ایم تا برایتان سالی سراسر عزت، نشاط و تندرستی را طلب نماییم. سالی دیگر را با همه‌ی فراز و نشیب‌های بسیار همراه و همگام با یکدیگر پشت سر گذاشتیم و اکنون (ادامه مطلب)

96/01/1

سینمای ستاره شهر، راه اندازی شد

در آستانه سال نو، سینمای ستاره شهر بندرعباس راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، این سینما با مساحت ۳۸۰ متر مربع و با گنجایش ۲۲۳ صندلی، دارای کافی شاپ، بوفه، دفتر مدیریت و امکان خرید آنلاین بلیت با مشارکت بخش خصوصی به بهره برداری رسید. قرارگرفتن در مرکز (ادامه مطلب)