96/02/20

مراسم احیا شب نیمه شعبان در گلزار شهدای بندرعباس برگزار می‌شود

با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مراسم احیا شب نیمه شعبان در محل گلزار شهدای بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مراسم احیا شب نیمه شعبان هم‌زمان با میلاد امام زمان (عج) در محل گلزار ملکوتی شهدای بندرعباس برگزار می‌شود. این مراسم همراه با قرائت مناجات (ادامه مطلب)

96/02/20

فراخوان طرح بشارت نبوی(۱)

سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری موسسه قرآن و عترت محبان امام علی(ع)، طرح نهضت قرآنی هرمزگان را برگزار می‌کند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری موسسه قرآن و عترت محبان امام علی(ع)، نهضت قرآنی هرمزگان که شامل حفظ قرآن کریم (ادامه مطلب)

96/02/20

برگزاری جشنواره ی خیریه غذای سالم

جشنواره ی خیریه غذای سالم به مناسبت هفته سلامت به مدت دو روز با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس برگزار شد. در پایان این جشنواره از داوران و نفرات برتر تقدیر به عمل آمد. این جشنواره با محورهای غذاهای سنتی سالم ایرانی،غذاهای رژیمی،غذاهای گیاهی،صبحانه کامل و… برگزار گردید.

96/02/19

نتایج تیم شهرداری در لیگ برتر تیراندازی با کمان

تیم شهرداری بندرعباس در بازی های هفته نخست مسابقات لیگ برتر تیراندازی با کمان باشگاه های کشور صاحب ۳برد و ۳ باخت شد. در رقابت های بخش ریکرو بانوان نماینده استان به ۲ پیروزی دست یافت اما در بخش کامپوند متحمل یک شکست شد. در رقابت های بخش کامپوند مردان نیز تیم شهرداری یک برد (ادامه مطلب)

96/02/19

برگزاری جشن روز جوان در کوی آیت الله غفاری

به مناسبت ولادت رشیدترین جوان تاریخ‌ساز عاشورا، حضرت علی‌اکبر(ع) و روز جوان جشن روز جوان با حضور اهالی محله کوی آیت‌الله غفاری در این محله برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این مراسم با تبریک میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) (ادامه مطلب)

96/02/17

پیام تبریک مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت روز جوان

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس طی پیامی ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفت. جوانی آغاز شکفتن دنیای تحول است و جوان، کانون شور و هیجان، مرکز نشاط و سلامت، قلب تپنده و سرمایه آینده یک ملت است؛ (ادامه مطلب)

96/02/17

مراسم تقدیر از تیم‌های فوتبال پایه شهرداری بندرعباس برگزار شد

پس از صعود تیم فوتبال جوانان باشگاه شهرداری بندرعباس به لیگ دسته اول جوانان کشور جشن قهرمانی این تیم و تقدیر از تیم‌های فوتبال پایه این باشگاه با حضور مسئولین، مربیان، بازیکنان و خانواده‌های آن‌ها در سالن فردوسی شهرداری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در این مراسم (ادامه مطلب)

96/02/16

صعود تیم فوتبال جوانان شهرداری بندرعباس به لیگ دسته اول کشور

مرحله نهایی مسابقات زیرگروه لیگ فوتبال کشور با صعود تیم فوتبال جوانان شهرداری بندرعباس به لیگ دسته اول کشور پایان یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در ادامه رقابت‌های رده سنی جوانان کشور در زیرگروه مناطق به میزبانی باشگاه شهرداری بندرعباس، تیم فوتبال جوانان شهرداری با کسب ۶ امتیاز و (ادامه مطلب)

96/02/13

پیام تبریک مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت فرا رسیدن روز معلم

به نام آفریدگاری که قلم را آفرید و به انسان نوشتن آموخت و او را به زیور اندیشه آراست، خاطره‌ی معلم شهید مرتضی مطهری، فرصتی مغتنم است تا مراتب سپاس خود را تقدیم معلمانی نمایم که آگاهی و خردورزی زندگی بشر در مسیر حرکت خود، هرگز از طلایه‌داری آنان بی‌نیاز نبوده است. به همین منظور (ادامه مطلب)

96/02/11

برد های با ارزش تیمهای شهرداری در مسابقات مناطق کشور

مسابقات فوتبال مناطق در سنی جوانان و نونهالان در حالی امروز برگزار شد که نماینده استان شهرداری بندرعباس در هر دو رده به پیروزی های با ارزش مقابل حریفان خود دست یافتند. در ادامه مسابقات فوتبال مناطق کشور در رده سنی جوانان، شاگردان پور سبز علی در تیم شهرداری بندرعباس غوغا به پا کردند و (ادامه مطلب)