96/04/28

برگزاری تست تیم فوتبال شهرداری بندرعباس جهت حضور در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس،  محمدمهدی جهانبخش با بیان اینکه قصد داریم در این فصل بار دیگر زمینه صعودمان به لیگ دسته اول را فراهم کنیم، تصریح کرد: تیم شهرداری بندرعباس از نام‌های درخشان و با اعتبار فوتبال کشور است که در این فصل با سازمان‌دهی مناسب و بهره‌گیری از تمامی (ادامه مطلب)

96/04/26

ویژه برنامه های شهادت امام جعفر صادق (ع) اعلام شد

با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، ویژه برنامه های شهادت امام جعفر صادق (ع) در مساجد شهر بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با تشریح ویژه برنامه های شهادت امام جعفر صادق (ع) در بندرعباس، ابراز کرد: ویژه (ادامه مطلب)

96/04/26

از خانواده یک ورزشکار شهید بندرعباسی تجلیل شد

از خانواده شهید ورزشکار عبدالله مسیحی و ورزشکار پیشکسوت حسین ویژه در طی بازی فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در طی بازی فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس و ایفا سرام اردکان از خانواده شهید ورزشکار عبدالله مسیحی و ورزشکار پیشکسوت حسین ویژه تقدیر به عمل (ادامه مطلب)

96/04/26

نیکبخت سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس شد

علی نیکبخت مربی پرسابقه فوتبال ایران پس از توافق با مسئولین باشگاه فوتبال شهرداری بندرعباس هدایت نارنجی پوشان را در فصل جدید لیگ دسته دو فوتبال کشور برعهده گرفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، “علی نیکبخت” با حضور در دفتر باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس پس از توافق با محمد (ادامه مطلب)

96/04/26

سمینار هنر موفق بودن برگزار شد

به همت سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس سمینار رایگان هنر موفق بودن با حضور کارشناسان مسائل خانواده برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، سمینار رایگان هنر موفق بودن با حضور کارشناسان مسائل خانواده در محل تالار فردوسی شهرداری بندرعباس برگزار شد. در این کارگاه آموزشی که با استقبال (ادامه مطلب)

96/04/26

اقدامات سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در کاهش آسیب های اجتماعی

با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس همایش صیانت و گفتمان سازی، اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر با محوریت کارآفرینی و اشتغال در در محل فرهنگسرای طوبی بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: به مناسبت هفته مبارزه (ادامه مطلب)

96/04/25

شهرداری بندرعباس ۴-ایفا سرام اردکان ۵

تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در دیداری خانگی مغلوب تیم ایفا سرام اردکان شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، از سری مسابقات هفته نهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور (۲۱ تیر) تیم شهرداری بندرعباس در ورزشگاه ساحلی غدیر میزبان تیم ایفا سرام اردکان بود که در پایان با نتیجه ۵ بر (ادامه مطلب)

96/04/12

شهرداری بندرعباس یک-گلساپوش یزد ۴

تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در دیداری خانگی نتوانست مانع شکستش برابر تیم مقاومت گلساپوش یزد شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، از سری مسابقات هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شب گذشته(۹تیر) تیم‌های شهرداری بندرعباس و مقاومت گلساپوش یزد در حضور بیش از پانصد هوادار در زمین ساحلی غدیر (ادامه مطلب)

96/04/10

مسابقات فوتبال جام رمضان باشگاه اروند محله سورو پایان یافت

مسابقات فوتبال جام رمضان باشگاه اروند محله سورو که با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در دو رده سنی نوجوانان و نونهالان با شرکت ۱۳ تیم از ابتدای ماه مبارک رمضان آغازشده بود با مشخص شدن تیم‌های برتر به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در رده نوجوانان (ادامه مطلب)