96/06/31

قهرمانی زودهنگام شهرداری بندرعباس در لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور

تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس با پیروزی برابر شهید نوروزی چلیچه توانست قهرمان زودهنگام مسابقات لیگ برتر کشور شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در چهارمین دیدار از دور برگشت لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در حضور بیش از پانصد هوادار در زمین ساحلی غدیر (ادامه مطلب)

96/06/30

تقدیر نماینده ولی‌فقیه در استان از مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس

به‌پاس فعالیت‌های مستمر سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در مقوله غدیرشناسی نماینده مقام معظم رهبری در استان هرمزگان و رئیس بنیاد بین‌المللی غدیر نمایندگی هرمزگان با اهدای لوح تقدیر به محمدمهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از وی تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در (ادامه مطلب)

96/06/30

فرهنگ شهروندی با ساخت کلیپ‌های صوتی آموزشی گسترش می‌یابد

سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، ترویج فرهنگ آپارتمان‌نشینی و حقوق شهروندی را با ساخت کلیپ‌های صوتی آموزشی گسترش می‌دهد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از ساخت کلیپ‌های صوتی آموزشی در جهت ارتقای فرهنگ آپارتمان‌نشینی و شهروندی خبر داد و تصریح کرد: ویژگی (ادامه مطلب)

96/06/30

فرهنگ شهروندی با ساخت انیمیشن های آموزشی گسترش می‌یابد

سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، ترویج فرهنگ آپارتمان‌نشینی و حقوق شهروندی را با ساخت انیمیشن های آموزشی گسترش می‌دهد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از ساخت کلیپ‌های کوتاه انیمیشنی در جهت ارتقای فرهنگ آپارتمان‌نشینی و شهروندی خبر داد و تصریح کرد: زبان (ادامه مطلب)

96/06/30

ادامه پیروزی‌های پرگل شهرداری بندرعباس در لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان

تیم شهرداری بندرعباس در سومین بازی خود در دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور به پیروزی پر گل مقابل حریف خود دست‌یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در سومین بازی‌ از دور برگشت لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس توانست با (ادامه مطلب)

96/06/29

دیدار مدیرعامل با اعضای کانون هواداران باشگاه ورزشی شهرداری بندرعباس

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای تشکر و قدردانی از اعضای کانون هواداران باشگاه شهرداری بندرعباس با آن‌ها دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این دیدار، تصریح کرد: هواداران سرمایه‌های اصلی باشگاه‌های ورزشی هستند و قطعاً این همراهی آن‌ها (ادامه مطلب)

96/06/28

پیروزی شهرداری بندرعباس در دومین بازی لیگ فوتبال ساحلی بانوان

تیم شهرداری بندرعباس در دومین بازی خود در دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور موفق به پیروزی شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در دومین بازی‌ از دور برگشت لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس توانست با نتیجه ۱۳ بر ۱ (ادامه مطلب)

96/06/28

شهرداری بندرعباس با پنج گل استقلال کاشان را شکست داد

 از هفته سوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور تیم شهرداری بندرعباس در یک بازی پرگل تیم استقلال کاشان را شکست داد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، از هفته سوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور تیم شهرداری بندرعباس در یک بازی پرگل تیم در خانه استقلال کاشان (ادامه مطلب)

96/06/26

دومین جشنواره فرهنگ شهروندى در ساحل بندرعباس برگزار شد

دومین جشنواره فرهنگ شهروندى توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در ساحل بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، از سری برنامه‌های کمیته فرهنگ شهروندی، با حضور پر شور شهروندان بندرعباس دومین جشنواره فرهنگ شهروندى در بوستان ساحلی غدیر بندرعباس برگزار شد. در این جشنواره که با حضور (ادامه مطلب)

96/06/25

آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس برگزار شد

آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس با تقدیر از برترین‌های این جشنواره در مسجد ناصری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: بسیار خرسندیم که توانستیم اولین دوره از جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس را برگزار کنیم (ادامه مطلب)