96/12/28

اقدامات نوروزی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اعلام شد

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با انجام اقداماتی برای گردشگران نوروزی و شهروندان به پیشواز سال جدید رفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با تبریک فرارسیدن نوروز باستانی به همه ایرانیان، بیان کرد: با توجه به در پیش بودن (ادامه مطلب)

96/12/28

راهنمای گردشگران نوروزی منتشر شد

در آستانه سال جدید و آغاز سفرهای نوروزی راهنمای گردشگری و معرفی نقاط تفریحی، تجاری و اسکان در شهر بندرعباس از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس چاپ و توزیع شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، راهنمای گردشگران نوروزی ۱۳۹۷ به‌صورت جامع به معرفی نقاط تاریخی، گردشگری و (ادامه مطلب)

96/12/27

نرم‌افزار شهریار رونمایی شد

نرم‌افزار “شهریار” که به معرفی شهر بندرعباس و جاذبه‌های گردشگری آن می‌پردازد در آستانه سال جدید رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، نرم‌افزار شهریار که به معرفی شهر بندرعباس و جاذبه‌های گردشگری آن می‌پردازد در آستانه سال نو برای رفاه حال مسافران نوروزی و شهروندان رونمایی شد. در (ادامه مطلب)

96/12/27

نمایشگاه تخصصی صنایع‌دستی هرمزگان گشایش یافت

چهارمین نمایشگاه تخصصی صنایع‌دستی استان هرمزگان با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گشایش یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، با حضور معاونین استاندار هرمزگان، فرماندار بندرعباس، اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، شهردار بندرعباس و دیگر مسئولین چهارمین نمایشگاه تخصصی صنایع‌دستی استان هرمزگان در بندرعباس گشایش یافت. (ادامه مطلب)

96/12/26

مراسم پاک سازی ساحل برگزار شد

مراسم “سین هشتم” ویژه برنامه پاکسازی ساحل همزمان با دیگر شهرهای ساحلی کشور با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، با توجه به در پیش بودن نوروز و اهمیت ویژه پاکیزگی سواحل، مراسم سین هشتم ویژه برنامه پاکسازی ساحل همزمان (ادامه مطلب)

96/12/23

برگزاری نمایشگاه “هوای بهار” در نگارخانه خیابانی شهر

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با برگزاری نمایشگاه عکس هوای بهار به پیشواز فصل بهار رفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با برگزاری نمایشگاه عکس هوای بهار در نگارخانه خیابانی شهر به پیشواز فصل بهار رفت. در این نمایشگاه، ۱۸ (ادامه مطلب)

96/12/23

کارکرد آخرین چهارشنبه سال سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی اعلام شد

در جهت پیشگیری از خطرات و تهدیدات چهارشنبه آخر سال سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری دیگر نهادها اقدام به فرهنگ‌سازی صحیح در این زمینه کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: آیین چهارشنبه آخر سال، آئینی (ادامه مطلب)

96/12/18

پیام تبریک رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با انتشار پیامی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس در رقابت‌های لیگ دسته دوم بسکتبال کشور را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در متن پیام محمدمهدی جهانبخش آمده است: تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس که در لیگ دسته دوم بسکتبال کشور (ادامه مطلب)

96/12/17

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به مناسب روز زن از بانوان همکار تقدیر کرد

به مناسبت فرارسیدن روز زن و مادر رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس از بانوان همکار در این سازمان تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، همزمان با فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، محمد مهدی جهانبخش رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس (ادامه مطلب)

96/12/13

سالن چندمنظوره شهدای دوراهی ایسینی افتتاح شد

مراسم افتتاحیه سالن چندمنظوره شهدای دوراهی ایسینی و پایان دوره مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، جمعی از مسئولین شهرداری بندرعباس، اعضای مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس همراه با خانواده‌هایشان در محل ورزشگاه دوراهی ایسینی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، (ادامه مطلب)