97/01/29

پیام رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت اعیاد شعبانیه

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پیامی فرارسیدن اعیاد شعبانیه را به شهروندان بندرعباسی تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، در متن پیام محمدمهدی جهانبخش آمده است: طلیعه ماه شعبان، موسم طلوع سه خورشیدی است که نام و راهشان از آغاز با یکدیگر عجین بوده و اکنون (ادامه مطلب)

97/01/29

یادواره شهیدان رئیسی و دارا برگزار شد

بزرگداشت دریادلان استکبارستیز، شهیدان رئیس و دارا با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و دیگر نهادها برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: پاسداری از خون شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی مهم‌ترین رسالت کنونی ما است (ادامه مطلب)

97/01/29

بازیکن تیم نونهالان شهرداری بندرعباس به اردوی تیم ملی دعوت شد

بازیکن تیم شهرداری بندرعباس به اردوی استعدادیابی تیم ملی نونهالان کشور دعوت شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رضا امامدادی بازیکن تیم نونهالان شهرداری بندرعباس به اردوی استعدادیابی تیم ملی رده سنی زیر ۱۴ سال دعوت شد. در میان ۶ بازیکن هرمزگانی دعوت شده به اردوی استعدادیابی تیم ملی (ادامه مطلب)

97/01/27

روابط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و بهزیستی هرمزگان گسترش می‌یابد

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در جهت اجرای طرح‌های اجتماعی روابط خود را با اداره کل بهزیستی هرمزگان گسترش می‌دهد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در دیدار با مسئولین اداره کل بهزیستی هرمزگان بیان کرد: اجرای طرح‌های مشترک با (ادامه مطلب)

97/01/26

لوح یادبود شهردار و رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس در دفتر بازیگران سریال پایتخت نصب می‌شود

بازیگر سریال پایتخت که به مناسبت مبعث پیامبر در بندرعباس حضور پیداکرده بود و از سوی شهردار بندرعباس و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس موردتقدیر قرار گرفت لوح‌های یادبود خود را در دفتر کارشان نصب می‌کند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با مبعث رسول اکرم (ادامه مطلب)

97/01/26

تقدیر فرزندان شهید مدافع حرم هرمزگانی از بازیگران سریال پایتخت

فرزندان شهید مدافع حرم هرمزگان با اهدای لوح به “هومن حاجی عبداللهی” از بازیگران سریال پایتخت تقدیر کردند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با مبعث رسول اکرم (ص) ویژه‌برنامه پیام‌آور وحدت در ساحل بندرعباس برگزار شد. در این مراسم که با حضور “هومن حاجی عبداللهی” بازیگر سریال پایتخت (ادامه مطلب)

97/01/26

تقدیر شهردار و رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس از بازیگران سریال پایتخت

شهردار بندرعباس و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با اهدای لوح از “هومن حاجی عبداللهی” بازیگر سریال پایتخت تقدیر کردند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با مبعث رسول اکرم (ص) ویژه‌برنامه پیام‌آور وحدت در ساحل بندرعباس برگزار شد. در این مراسم که با حضور “هومن (ادامه مطلب)

97/01/22

ویژه‌برنامه پیام‌آور وحدت برگزار می‌شود

ویژه‌برنامه پیام‌آور وحدت ویژه مبعث خاتم پیامبران در ساحل بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با تبریک فرا رسیدن مبعث خاتم پیامبران، عنوان کرد: سالروز بعثت پیامبر اکرم (ص) روز بزرگی برای تاریخ و بشریت است که جایگاه ویژه‌ای (ادامه مطلب)

97/01/20

واحد گردشگری سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس فعال می‌شود

با توجه به فعال شدن واحد گردشگری در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس فعالیت‌های گردشگری در این سازمان اجرایی می‌شوند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: گردشگری نقش مهمی را در احیاء و متنوع سازی اقتصادی جوامع ایفا (ادامه مطلب)