97/07/30

دعوت از بازیکن شهرداری بندرعباس در تیم ملی

احسان درا بازیکن شهرداری بندرعباس به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی کشور که در کشور پرتغال برگزار می‌شود دعوت شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هشتمین دوره از رقابت‌های جام بین‌قاره‌ای فوتبال ساحلی جهان از پانزدهم الی نوزدهم آبان ۹۷ آغاز می‌شود. این رقابت‌ها که پس از مسابقات جام (ادامه مطلب)

97/07/30

مسابقات بسکتبال سه نفره برگزار شد

به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش مسابقات سه نفره بسکتبال در بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با هفته تربیت‌بدنی و ورزش مسابقات سه نفره بسکتبال بین شش تیم در بندرعباس برگزار شد. تیم‌های خانه بسکتبال الف، ب و ج، هفت تیر الف، ب و آکادمی (ادامه مطلب)

97/07/30

مسابقات قایق‌سواری برگزار شد

در جهت ایجاد شورونشاط در جامعه با استقبال شهروندان مسابقات قایق‌سواری در بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با هفته تربیت‌بدنی و ورزش در جهت ایجاد شورونشاط میان شهروندان با شعار “شهروند با نشاط ” مسابقات قایق‌سواری در بندرعباس برگزار شد. این مسابقه در پیست قایق‌سواری (ادامه مطلب)

97/07/30

شهرداری بندرعباس اردوی تدارکاتی را با موفقیت پشت سر گذاشت

تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس در جهت آمادگی برای حضور در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در تهران اردو تدارکاتی برپا کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تیم شهرداری بندرعباس که در فصل جدید رقابت‌های بسکتبال باشگاه‌های کشور به لیگ دسته اول صعود کرده است با برپایی اردوی در شهر (ادامه مطلب)

97/07/29

تور گردشگری مادر و کودک برگزار می‌شود

با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تور گردشگری مادر و کودک در بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تور گردشگری مادر و کودک با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و دپارتمان بانوان مثبت تور برگزار می‌شود. این تور گردشگری شامل برنامه‌های (ادامه مطلب)

97/07/29

نمایش هارب اکران می‌شود

نمایش هارب با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در فرهنگسرای گلستان اکران می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، نمایش هارب اثری از گروه تئاتر لوار با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس روی صحنه می‌رود. این نمایش به کارگردانی علی شهیدی زاده تختی و (ادامه مطلب)

97/07/28

حضور هنرآموزان فرهنگسرای دوراهی ایسینی در پارک کودکان

به مناسبت هفته کودک، کودکان هنرآموز فرهنگسرای شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس در پارک کودکان حضور یافتند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، به مناسبت هفته کودک هنرآموزان فرهنگسرای شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس در پارک کودکان واقع در محله آزادگان حضور یافتند. این ویژه برنامه هم‌زمان با هفته کودک در جهت (ادامه مطلب)

97/07/28

همایش ورزش های خانواده در ساحل بندرعباس برگزار شد

همایش ورزش های خانواده در جهت ایجاد شور و نشاط شهروندی با استقبال شهروندان در ساحل بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش در جهت ایجاد شور و نشاط میان شهروندان با شعار “شهروند با نشاط” همایش ورزش های خانواده در (ادامه مطلب)

97/07/28

همایش ورزش های خانواده در محله اسلام آباد برگزار شد

همایش ورزش های خانواده در جهت ایجاد شور و نشاط شهروندی با حضور اهالی محله اسلام آباد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش در جهت ایجاد شور و نشاط میان شهروندان با شعار “شهروند با نشاط” همایش ورزش های خانواده در (ادامه مطلب)

97/07/28

همایش ورزش های خانواده در محله سیم بالا برگزار شد

همایش ورزش های خانواده در جهت ایجاد شور و نشاط شهروندی با حضور اهالی محله سیم بالا برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش در جهت ایجاد شور و نشاط میان شهروندان با شعار “شهروند با نشاط” همایش ورزش های خانواده در (ادامه مطلب)