97/08/30

کارگاه آموزشی مطالبه گری اجتماعی برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی مطالبه گری اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر در فرهنگسرای دوراهی ایسینی بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، به همت اداره اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس کارگاه آموزشی مطالبه گری اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر در فرهنگسرای دوراهی ایسینی بندرعباس برگزار (ادامه مطلب)

97/08/30

تساوی شهرداری بندرعباس برابر نیروی زمینی تهران

هفته نهم مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور با تساوی یک بر یک تیم شهرداری بندرعباس برابر مهمان خود تیم نیروی زمینی تهران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هفته نهم مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور با تساوی یک بر یک تیم شهرداری بندرعباس برابر (ادامه مطلب)

97/08/29

تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس وضعیت مطلوبی دارد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس وضعیت مطلوبی را دارد و باید با کاهش نقاط ضعف و تقویت این تیم، اتفاقات بسیار خوبی را برای ورزش هرمزگان رقم بزنیم. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی در دیدار با بازیکنان و کادر (ادامه مطلب)

97/08/29

سلسله جشن های رسول رحمت (ص) برگزار می شود

به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، سلسله جشن های رسول رحمت (ص) در محلات مختلف بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت بیان کرد: هفته وحدت نماد یگانگی و (ادامه مطلب)

97/08/28

نشست کمیسیون معاملات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برگزار شد

کمیسیون معاملات، واگذاری، امور پشتیبانی، تأسیسات و … سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تشکیل جلسه داد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، کمیسیون معاملات، واگذاری، امور پشتیبانی، تأسیسات و … سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تشکیل جلسه داد. این نشست با حضور اعضای این کمیسیون در (ادامه مطلب)

97/08/26

جشن آغاز امامت ولی‌عصر (عج) برگزار شد

هم‌زمان با سالروز آغاز امامت ولی‌عصر (عج)، جشن آغاز امامت آن امام همام در فرهنگسرای شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با سالروز آغاز امامت ولی‌عصر (عج)، جشن آغاز امامت آن امام همام در فرهنگسرای شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس برگزار شد. این مراسم (ادامه مطلب)

97/08/26

نونهالان شهرداری بندرعباس قهرمان شدند

تیم فوتبال نونهالان شهرداری بندرعباس در مرحله نهایی لیگ برتر استان هرمزگان به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست‌یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تیم فوتبال نونهالان شهرداری بندرعباس در مرحله نهایی لیگ برتر استان هرمزگان به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست‌یافت. در این رقابت‌ها نونهالان شهرداری بندرعباس پس از (ادامه مطلب)

97/08/26

نوجوانان شهرداری بندرعباس نایب‌قهرمان شدند

تیم فوتبال نوجوانان شهرداری بندرعباس در مرحله نهایی لیگ برتر استان هرمزگان به عنوان نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها دست‌یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تیم فوتبال نوجوانان شهرداری بندرعباس در مرحله نهایی لیگ برتر استان هرمزگان به عنوان نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها دست‌یافت. در این رقابت‌ها نوجوانان شهرداری بندرعباس پس از (ادامه مطلب)

97/08/26

نمایش ماردارصاد در فرهنگسرای گلستان اکران شد

نمایش کمدی “ماردارصاد” در فرهنگسرای گلستان بندرعباس اکران شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، نمایش کمدی “ماردارصاد” در فرهنگسرای گلستان بندرعباس اکران شد. نمایش “ماردارصاد” یک نمایش آیینی اثر گروه ققنوس به کارگردانی امین سالاری است. این نمایش با استقبال شهروندان ساکن محله چاهستانی های بندرعباس در فرهنگسرای گلستان (ادامه مطلب)

97/08/26

بلندقامتان شهرداری بندرعباس به مصاف مس کرمان رفتند

بلندقامتان شهرداری بندرعباس در نخستین قدم خود در لیگ دسته اول بسکتبال کشور به مصاف تیم صنعت مس کرمان رفتند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بلندقامتان شهرداری بندرعباس در نخستین قدم خود در لیگ دسته اول بسکتبال کشور به مصاف تیم صنعت مس کرمان رفتند. در این رقابت در (ادامه مطلب)