97/11/29

مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان برگزار می‌شود

با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان در بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان در بندرعباس برگزار می‌شود. این ویژه برنامه با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، کنگره سرداران شهید (ادامه مطلب)

97/11/29

همایش جشن نیکوکاری برگزار می‌شود

همایش جشن نیکوکاری با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در نشست با جلیل تراهی قائم‌مقام کمیته امداد استان هرمزگان و دیگر مسئولین این (ادامه مطلب)

97/11/28

مسابقات بدن‌سازی و پرورش اندام جام خلیج‌فارس برگزار شد

مسابقات بدن‌سازی و پرورش اندام استان هرمزگان با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با عنوان جام بزرگ خلیج‌فارس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مسابقات بدن‌سازی و پرورش اندام جام خلیج‌فارس در رشته‌های پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک و فیزیک کلاسیک با همکاری سازمان فرهنگی، (ادامه مطلب)

97/11/28

پنجمین یادواره شهدای روحانی بندرعباس برگزار شد

پنجمین یادواره شهدای روحانی بندرعباس با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، پنجمین یادواره شهدای روحانی با حضور مسئولین و استقبال پرشور مردم ولایی و انقلابی بندرعباس برگزار شد. این یادواره با هدف زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و نهادینه کردن (ادامه مطلب)

97/11/27

حضور شهرداری بندرعباس در رقابت‌های فوتبال جوانان کشور

تیم فوتبال جوانان شهرداری بندرعباس در رقابت‌های مناطق باشگاه‌های کشور که به میزبانی پرسپولیس منوجان در حال برگزاری است حضور دارد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مسابقات فوتبال مناطق باشگاه‌های کشور به میزبانی پرسپولیس منوجان در حال برگزاری است. این رقابت‌ها با حضور ۶ تیم پرسپولیس منوجان، نود اسپرت (ادامه مطلب)

97/11/27

برگزاری همایش ورزش‌های همگانی در محله ۲۲ بهمن بندرعباس

هم‌زمان با دهه فجر همایش ورزش‌های همگانی خانواده با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در محله ۲۲ بهمن بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: توجه بیشتر به ورزش همگانی و نقش ورزش خانواده در (ادامه مطلب)

97/11/27

نخستین پیروزی شهرداری بندرعباس در رقابت‌های فوتبال امیدهای کشور

تیم فوتبال امید شهرداری بندرعباس در رقابت‌های زیرگروه کشور که به میزبانی تیپ تفنگداران نیروی دریایی در بندرعباس در حال برگزاری است حضور دارد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مسابقات زیر گروه کشور در رده سنی امید به میزبانی تفنگداران نیروی دریایی در بندرعباس در حال برگزاری است. این (ادامه مطلب)

97/11/27

مسابقات چهارجانبه مدارس فوتبال برگزار شد

با حضور تیم‌های مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس هم‌زمان با دهه مبارک فجر مسابقات چهارجانبه مدارس فوتبال برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با دهه مبارک فجر مسابقات چهارجانبه مدارس فوتبال با حضور تیم‌های مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس برگزار شد. این رقابت‌ها با حضور تیم‌های ۱۴ سال و (ادامه مطلب)

97/11/27

پیام تبریک و تسلیت رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس در پی حمله تروریستی سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با صدور پیامی شهادت پاسداران سپاه انقلاب اسلامی را تبریک و تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در متن پیام الیاس محسنی آمده است: ▪حادثه تروریستی که به شهادت مظلومانه عده ای از هموطنان و دلیرمردان کشور منجر شد، بار (ادامه مطلب)

97/11/25

برگزاری مسابقات رایانه‌ای خیابانی در بندرعباس

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: در راستای توسعه و ترویج ورزش در محلات شهر، مسابقات رایانه‌ای خیابانی در بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدامین شاهی ابراز کرد: به دنبال ضرورت توسعه و ترویج ورزش در شهر بندرعباس به ویژه محلات یک (ادامه مطلب)